Obraz z kamery HD – CVI 720p

Obraz z kamery HD 720p, HD ready

Obraz z kamery HD – CVI 720p

czyli popularnie zwanej HD Ready. Obraz z kamery HD Ready jest gorszej jakości niż 1080p , ale kamery i rejestrator są tańsze. Obraz z takiej kamery zajmuje mniej miejsca na dysku, dzięki czemu dłużej zachowywane są nagrania. W wielu przypadkach takie nagranie z kamery jest wystarczająco dokładne. Szczególnie tam gdzie osoby poruszają się w bliskim planie kamery lub w małych pomieszczeniach.

Warto przełączyć obraz na pełny ekran.

Obraz z kamery HD – CVI 720p, regulacja, prawidłowy montaż, wjazd na posesję, brama wjazdowa.


Montaż kamery HD, nagranie z rejestratora HD – CVI 720p. Prawidłowe ustawienie.


Transmisja przez internet

Obraz z kamery HD przez Internet
Kamera jest rozwiązaniem zapewniającym możliwość uzyskania obrazu 720p. W celu poprawy jakości w kamerze zastosowana została odpowiednia modulacja i oddzielenie mogących się nakładać pasm sygnałów przy transmisji na duże odległości. Zaletą tego systemu jest szybkość transmisji i brak jej opóźnień. System ma zapewniać transmisję na poziomie 25 kl./s. System monitoringu z założenia jest bezobsługowy. Podgląd obrazu z kamer i z archiwum uzyskuje się na komputerach podpiętych do Internetu. Istotna jest tu prędkość połączenia wykupiona u dostawcy. Dla kamery HD potrzebujemy dużej prędkości „pod górę”. Rejestrator z twardym dyskiem pełni rolę serwera wideo.

Rejestrator NVR

rejestrator cyfrowywolnostojący , profesjonalne urządzenie posiadające własny system operacyjny, nie wymaga inwestycji w żadne dodatkowe oprogramowanie lub sprzęt. Jest energooszczędny, praca opiera się o dedykowany software i hardware, ryzyko uszkodzenia systemu monitoringu z powodu czynników zewnętrznych jest zerowe.Rejestrator dedykowany jest do pracy z kamerami, użytkownik kupując urządzenie może być pewien, że osiągnięta zostanie deklarowana wydajność. Kupując NVR należy wydać trochę więcej pieniędzy i zakupić dysk twardy do pracy ciągłej , tak zwany serwerowy.