montaż kamer Poznań

montaż kamer poznan

Jedną z podstawowych dziedzin naszego działania jest montaż kamer Poznań od zawsze był naszą bazą macierzystą. Mimo wieloletniego rozwoju i poszerzania obszaru działalności jest to nadal nasze ulubione miasto. Tysiące instalacji w całej aglomeracji związały na stałe Pomar Poznań ze sobą. Naszym klientom daje to pewność, korzystają ze sprawdzonej firmy. Zapewniamy wieloletni serwis. Gwarantujemy sprawną reakcję na problemy. Wspieramy użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów. Kamery działają długo i niezawodnie. Usterki usuwamy na bieżąco.

Montaż kamer analogowych

wymiana kamer analogowych Monitoring analogowy był najstarszym systemem kamer montowanym jeszcze w zeszłym stuleciu. Montaż kamer na kablach koncentrycznych, które łączyły kamery z rejestratorem sprawiał wiele problemów. Oddzielnie prowadzone linie zasilające, grube wiązki kabli,brak możliwości rozbudowy. Obraz zapisywany był w rozdzielczości PAL (max. 768×576 pikseli). Setki takich instalacji czeka jeszcze na modernizację w poznaniu. Na szczęście znamy na to prosty sposób. Wymieniamy sprzęt na nowszy o wiele lat zachowując istniejące okablowanie. Gwarantujemy obraz w jakości Full HD i podgląd przez Internet.

Montaż kamer Poznań

montaż kamer poznańKamery HD-CVI zrewolucjonizowały świat modernizacji starych systemów CCTV. Na starym okablowaniu można uzyskać nagle niewiarygodnie wyższą jakość obrazu i nagrania. Co więcej rejestratory HD-CVI są kompatybilne wstecz, nie tylko ze starym okablowaniem, ale także współpracują ze starymi kamerami analogowymi. To daje bardzo dużą elastyczność w projektowaniu i modernizacjach systemu monitoringu. Pozwala na stopniową wymianę starych kamer na nowe.

Montaż kamer Poznań – jakość dla wymagających

montaż kamer IP. monitoring przez siećDla klientów, którzy pragną czegoś więcej niż obrazu Full HD najodpowiedniejszy będzie monitoring IP. Rozdzielczość kamer IP może być wielokrotnie wyższa od rozdzielczości HD i osiąga w systemach monitoringu 5Mpx. Kamery IP wiążą się z nową technologią ułożenia kabli ( skrętki komputerowej ), zastosowaniem dedykowanych zasilaczy PoE. Nagrania z monitoringu IP mogą mieć znacznie większą rozdzielczość , ale wymagają większych dysków i osprzętu LAN. Montaż monitoringu IP to rozwiązanie warte zastosowania, gdy tworzymy system od nowa. Za to jość i możliwość rozbudowy systemu kamer jest bardzo duża.