alarmy systemy alarmowe

alarm, system alarmowy, montaz serwis

Wykonujemy alarmy systemy alarmowe, serwisujemy systemy w budynkach firmowych jak i mieszkaniach prywatnych. Montujemy, projektujemy i serwisujemy systemy ochrony obiektów. Proponujemy naszym klientom kompleksowe usługi: projekt, dostarczenie sprzętu, wykonanie instalacji, szkolenie obsługi, serwis gwarancyjny i okresowe przeglądy techniczne.
W naszych instalacjach stosujemy wymagane normy.Proponowane przez nas urządzenia mają wszelkie wymagane atesty i homologacje. W obecnych czasach wszystkie obiekty powinny posiadać system alarmowy z sygnalizacją włamania i napadu ( czyli popularnie mówiąc alarm ).

Proponowane przez nas alarmy cechuje wysoka jakość, niezawodność, prostota obsługi i elastyczność. Pozwala to na dostosowanie alarmu do różnych wymagań. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć dowolny obiekt. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony. Montujemy zabezpieczenia różnych producentów, ale wszystkie systemy z odpowiednim atestem i gwarancją.

Dobór centrali alarmowej

uzależniamy od wielkości systemu, ilości niezależnie załączanych i wyłączanych stref oraz specjalnych wymagań użytkownika i rozmiarów budynku. Alarm w zależności od zastosowanej centrali może obsługiwać od 4 do 256 linii oraz kilka niezależne załączanych i wyłączanych stref. Alarmy mogą być obsługiwane przez 4 do 1000 użytkowników o różnych poziomach dostępu.

alarmy, systemy alarmowe, alarm,system alarmowy,montaż alarmu W systemach można stosować czujki ruchu, dualne, stłuczenia szyby, wibracyjne. Dobór czujek uzależniamy od rodzaju strzeżonych pomieszczeń, ich przeznaczenia, wartości mienia, stopnia zagrożenia, wymaganej czułości i niezawodności oraz możliwości finansowych inwestora. Systemy alarmowe mogą być dodatkowo wyposażone w czujki dymu, temperatury, gazu, zaniku zasilania, zalania itp. Zobacz też czujki w alarmy, systemy alarmowe.