SIECI KOMPUTEROWE, LAN, PROJEKTOWANIE, INSTALACJA, SERWIS, INTERNET

Lokalna sieć komputerowa (ang. LAN) jest niezbędnym elementem w każdej firmie, banku, szkole. Pozwala komputerom w budynku łączyć się z internetem i wymieniać pliki między sobą. Do sieci LAN podłącza się drukarki, skanery i inne urządzenia biurowe. Dzięki temu mogą z nich korzystać wszystkie komputery w budynku, co znacznie obniża koszty. Sieć komputerowa jest systemem komunikacyjnym służącym do przesyłania danych, łączącym komputery i urządzenia peryferyjne w każdej firmie. Jej niezawodność zależy przede wszystkim od jakości wykonania.

Projektujemy i realizujemy sieci LAN i inne sieci strukturalne w budynkach. Łączymy radioliniami odległe budynki. Instalujemy serwery, komputery, szafy telekomunikacyjne. Możesz zlecić nam konfigurację sieci, udostępnianie plików i drukarek, współdzielenie zasobów. Instalujemy oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta. Prowadzimy wszelkie usługi z zakresu objętego określeniem outsourcing i konsulting IT.

ZOBACZ >> INFORMACJE O INSTALACJACH SIECI LAN I INTERNECIE

kable LANCelem budowy sieci komputerowych jest:
współdzielenie programów i plików;
współdzielenie zasobów: drukarek, ploterów itd.
współdzielenie baz danych;
ograniczenie wydatków na zakup stacji roboczych;
tworzenie grup roboczych;
szybkie i łatwe komunikowanie się;
zdalny dostęp do danych przez internet

Zajmujemy się wdrażaniem nowoczesnych technologii informatycznych, budową stron internetowych i ich pozycjonowaniem. Sieci firmowe, administracja systemami komputerowymi, serwerami, to dziedziny naszych działań. Na Państwa zlecenie wykonamy sieć komputerową, zrealizujemy dostęp do internetu, wykonamy portal firmowy, zadbamy o dane i ich bezpieczeństwo, zorganizujemy pocztę elektroniczną, przygotujemy pracowników.