ALARMY i montaż alarmu Poznań

montaż alarmu Poznań, systemy alarmoweMontaż alarmu, systemy alarmowe , dialery GSM , powiadomienia, w budynkach firmowych jak i mieszkaniach prywatnych. Wykonujemy, projektujemy i serwisujemy systemy ochrony obiektów. Dokładniejsze informacje na ten temat znajdą Państwo w dziale: ALARMY I ZABEZPIECZENIA. Posiadamy odpowiednie uprawnienia , wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

W obecnych czasach wszystkie obiekty powinny posiadać systemy alarmowe z sygnalizacją włamania i napadu (czyli popularnie mówiąc alarmy). Proponowane przez nas alarmy cechuje wysoka jakość,niezawodność, prostota obsługi i elastyczność. Pozwala to na dostosowanie alarmu do różnych wymagań. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć dowolny obiekt. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony. Montujemy zabezpieczenia różnych producentów, ale wszystkie systemy z odpowiednim atestem i gwarancją.

Wybór centrali

alarm,system alarmowyDobór centrali alarmowej uzależniamy od wielkości systemu, ilości niezależnie załączanych i wyłączanych stref oraz specjalnych wymagań użytkownika i rozmiarów budynku. Alarm w zależności od zastosowanej centrali może obsługiwać od 4 do 256 linii oraz kilka niezależne załączanych i wyłączanych stref. Alarmy mogą być obsługiwane przez 4 do 1000 użytkowników o różnych poziomach dostępu.

Elementy systemu alarmowego

W systemach można stosować czujki ruchu, dualne, stłuczenia szyby, wibracyjne. Dobór czujek uzależniamy od rodzaju strzeżonych pomieszczeń, ich przeznaczenia, wartości mienia, stopnia zagrożenia, wymaganej czułości i niezawodności oraz możliwości finansowych inwestora. Systemy alarmowe mogą być dodatkowo wyposażone w czujki dymu, temperatury, gazu, zaniku zasilania, zalania itp. Każdy system musi posiadać zasilanie akumulatorowe na wypadek zaniku napięcia sieciowego, sygnalizator akustyczno-optyczny i manipulator służący do uzbrajania i konfiguracji systemu.

Montaż alarmu Poznań

Proponujemy naszym klientom kompleksowe usługi: projekt, dostarczenie sprzętu, montaż alarmu Poznań, szkolenie obsługi, serwis gwarancyjny i okresowe przeglądy techniczne. W naszych instalacjach stosujemy wymagane normy, a proponowane przez nas urządzenia mają wszelkie wymagane atesty i homologacje. Posiadamy uprawnienia wydane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu na projektowanie i wykonywanie instalacji zabezpieczenia technicznego.

Poznań i okolice – instalacje alarmowe