instalacja kamer

monitoring, kamery przemysłowe, serwis
Montaż monitoringu,monitoring,Poznań

instalacja kamer, to dziedzina, którą zajmujemy się od 29 lat. Montujemy kamery w Poznaniu i na terenie całej Wielkopolski. W naszej ofercie, na początku przeważały kamery analogowe, obecnie najpopularniejsze kamery to kamery HD-CVI o rozdzielczości Full HD. W zastosowaniach specjalnych i dla wymagających klientów oczywiście kamery IP o różnej rozdzielczości. Wykonujemy instalacje w fabrykach, sklepach, szkołach, biurach. Instalacja kamer CCTV i systemy monitoringu chyba nie maja już dla nas tajemnic. Kamery wandaloodporne , z oświetlaczem, z wykrywaniem ruchu montujemy na codzień.

Rejestrator z twardym dyskiem jest doskonałą metodą ochrony obiektu,

budynku, sklepu przed kradzieżami i wandalizmem. Wielokrotnie nasi klienci dzięki rejestracji obrazu wykryli przyczyny strat. Bardzo często sam fakt zapisu obrazu przez monitoring i rejestrator jest wystarczającym odstraszaczem dla potencjalnego napastnika czy złodzieja. Nowoczesny system cctv posiada nie tylko zdalny podgląd obrazu przez Internet, ale umożliwia tez zdalną obsługę i wyszukiwanie nagrań. Rejestratory potrafią automatycznie wykrywać ruch w obrębie kamer i nagrywać obraz tylko wtedy, gdy ktoś porusza się po monitorowanym terenie. Dzięki temu znacznie oszczędza się powierzchnię dysku twardego. Przy obecnych pojemnościach dysków można zachować nagrania nawet do dwu miesięcy wstecz. Rejestrowany na bieżąco obraz pozwala na odtworzenie przebiegu zdarzeń z wypadków i innych nieprzewidzianych sytuacji w miejscu pracy czy w pobliżu firmy. Zachowane nagrania można zapisywać do standardowych formatów odtwarzanych przez wszystkie komputery i przechowywać na nośnikach pamięci.

Instalacja kamer – do zdalnego nadzoru i podglądu służy oprogramowanie dostosowane do wszystkich popularnych systemów operacyjnych:
kamery przez Internet, instalacja kamer, monitoring, Poznań, instalacja monitoringu

Różnica w jakości wyraźnie widoczna na nagraniu zależy od matrycy kamery.

Bardzo dużą popularność zdobywają ostatnio kamery IP. Są to kamery wyposażone we własny serwer obrazu umożliwiający transmisję do sieci komputerowej. Niektóre z nich posiadają serwomechanizmy i oprogramowanie pozwalające zalogowanym użytkownikom na obracanie kamerą, przybliżanie i oddalanie obrazu (zoom). Kamery internetowe IP produkowane są w bardzo szerokim asortymencie, od prostych kamer dających ogólny pogląd na monitorowaną przestrzeń do kamer o magapixelowej rozdzielczości i doskonałym obrazie wysokiej jakości. Kamery takie do przesyłania obrazu potrzebują jednak łącza o dużej przepustowości. Trzeba przyznać, że w Polsce jest to wciąż najsłabszy punkt systemów IP. Zapraszamy do zapoznania się z działem porównanie systemów monitoringu instalacja kamer, monitoring, Poznań.