KAMERY HD – CVI 1080p

kamery HD, 1080p , Full HD

Kamery HD CVI 1080p, nagranie.

Obecnie kamery HD w systemach monitoringu stały się standardem. Dzięki nowym technologiom można uzyskać obraz Full HD korzystając z istniejącego już, starego okablowania. Jakość nagrań pozwala na rozpoznawanie tablic rejestracyjnych pojazdów, a nawet twarzy kierowców. Istotny jest dobór parametrów systemu do wymagań użytkownika. Bardzo duże doświadczenie w instalacji kamer w Poznaniu i całym regionie pozwala nam dobrać dokładnie kamery, dyski twarde, rejestratory i inne elementy systemu do potrzeb klienta.

Dobieramy parametry monitoringu.

kamery HD, 1080p , Full HD W tym momencie na rynku monitoringu CCTV istnieje bardzo dużo różnych systemów kamer HD. Dla przeciętnego użytkownika są bardzo do siebie podobne. Każdy system monitoringu ma oczywiście swoje wady i zalety.Klienci mają swoje oczekiwania jakościowe i finansowe. Warto nam zlecić projekt i montaż kamer. Doradzamy i dobieramy kamery na podstawie kilkunastu lat doświadczenia. Każdy sprzedawca systemów monitoringu chwali swoje wyroby. My testujemy kamery, rejestratory i dyski twarde na codzień.

Nagranie z montażu i regulacji kamery monitoringu.

moniring HD, Pznań Kamera 1080p , kopułkowa , wandaloodporna. Pozwala na regulację ustawień obrazu w pełnym zakresie pola widzenia. Podgląd w czasie instalacji jest możliwy na dowolnym urządzeniu , telefonie , tablecie , laptopie. Dzięki temu można precyzyjnie ustawić wszystkie parametry monitoringu.

Warto przełączyć obraz Full HD na pełny ekran.

Kamery HD, regulacja, prawidłowy montaż, wjazd na parking, brama garażowa.

Regulacja kamery HD, nagranie z rejestratora monitoringu HD-CVI.Prawidłowe ustawienie.


High Definition Composite Video Interface

– transmisja video w wysokiej jakości przez stary kabel do kamer analogowych, pozwala na przesyłanie sygnału video na dalekie odległości przy niskich kosztach, możliwa jest również instalacja skomplikowanych systemów dozoru.

Idea nowetej technologii polega wykorzystaniu najnowszej modlacji cyfrowej i wysłanie obrazu cyfrowego przez zaadoptowanie pasma podstawowego i modulacji QAM. Eliminuje to przesłuchy międzykanałowe, oddziela od siebie sygnały barwy i jasności, dzięki czemu ulepszona jest jakość obrazu i rozdzielczość.