Systemy alarmowe

POMAR systemy alarmowe – założona w 1989 roku firma, ma już ugruntowaną pozycję na rynku zabezpieczeń. Oferujemy szeroką gamę systemów bezpieczeństwa i technologii interaktywnej dla budynków mieszkalnych i komercyjnych, dostosowanych do konkretnych potrzeb. Zapewnienie kompleksowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Projektu, dostawy i instalacji, obsługi i konserwacji wysokiej jakości sprzętu. Wykrywanie włamań, ochrona i nadzór wideo, z możliwością całodobowej usługi monitorowania, 365 dni w roku.

POMAR systemy alarmowe

Wiemy, że potrzeby każdego klienta w zakresie bezpieczeństwa są różne, dostarczamy zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa technologii monitorowania domu dostosowane do Twoich konkretnych wymagań i budżetu. Usługi bezprzewodowe, dzięki którym zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim domu lub firmie. Nasze systemy bezpieczeństwa pozwalają kontrolować dom za pomocą łatwych w użyciu aplikacji i interfejsów internetowych. Dzięki naszym zabezpieczeniom możesz sprawdzić swoją nieruchomość w pracy lub na wakacjach. Uzbroić lub rozbroić systemy alarmowe z domu lub biura. Uzyskać historię aktywności, oglądać wideo na żywo i wysyłać polecenia do systemu bezpieczeństwa bezpośrednio ze smartfona lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. Urządzenia montowane przez naszą firmę są stabilne i niezawodne, zapewniając skuteczną ochronę domu i handlu.

POMAR systemy alarmowe

Posiadanie systemu alarmowego zmniejsza szanse na to, że kiedykolwiek padniesz ofiarą włamania, zaplanuj system bezpieczeństwa, aby objąć luki w zabezpieczeniach domu i firmy. „Kup sobie spokój” wiedząc, że Twój dom, rodzina i firma są bezpieczne, poinformuj nas o swoich problemach związanych z bezpieczeństwem, wtedy zaprojektujemy systemy alarmowe i odpowiednią kombinację produktów systemów bezpieczeństwa, aby dopasować się do Twoich konkretnych potrzeb.

Zobacz więcej: instalacje alarmowe