POMAR POZNAŃ

POMAR Poznań
POMAR Poznań – monitoring

Firma POMAR została założona w 1989 roku w Poznaniu. Od 29 lat montujemy anteny telewizyjne i satelitarne. Śmiało możemy napisać, że znajdujemy się w czołówce firm zajmujących się rozwijającą się dziedziną jaką jest naziemna telewizja cyfrowa DVB-T. Wykonujemy alarmy i instalujemy kamery i monitoring przemysłowy. Od wielu lat montujemy sieci komputerowe , bezprzewodowe i przewodowe, konfigurujemy naszym klientom dostęp do Internetu. Sprzedajemy także autoalarmy. Nasze doświadczenie w tych dziedzinach, zebrane przy wykonywaniu setek instalacji pozwala nam na znalezienie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

POMAR Poznań – alarmy

Montujemy, projektujemy i serwisujemy systemy ochrony obiektów. Wykonujemy alarmy, systemy alarmowe, kamery telewizji przemysłowej, monitoring w budynkach firmowych jak i mieszkaniach prywatnych. Instalujemy kamery w sklepach, restauracjach, biurach i magazynach. Telewizja przemysłowa jest jednym z najlepszych sposobów wykrywania kradzieży. Zawsze dobieramy alarm do wymagań klienta. Proponowane przez nas systemy alarmowe cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu lub użytkownika. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania właściciela obiektu o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony.

POMAR Poznań – anteny

POMAR Poznań – Od kilkunastu lat wykonujemy anteny TV i SAT. Realizujemy wszelkiego typu systemy antenowe – od tych najprostszych – dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych – dla hoteli, bloków, biur, banków. Cały czas trzymamy „rękę na pulsie” i dzięki temu naziemna telewizja cyfrowa nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy w czołówce firm wdrażających najnowsze technologie DVB-T, MPEG-4 w naszych instalacjach. Sprzedajemy sprzęt do odbioru cyfrowej telewizji, pomagamy naszym klientom w przebudowie systemów antenowych. Jeśli interesują Cię anteny zapoznaj sie z naszymi stronami.

POMAR Poznań – autoalarmy

Od wielu lat sprzedajemy na terenie Wielkopolski doskonałe systemy zabezpieczeń autoalarmy, immobilisery, centrale, firmy PROXIMA. Autoalarmy wyposażone są w bardzo eleganckie piloty o parametrach zgodnych z prawodawstwem Unii Europejskiej. Systemy alarmowe posiadają wszelkie atesty i homologacje wymagane przez obowiązujące w Unii przepisy. Wysoka niezawodność, sprawny serwis, dobre parametry przy umiarkowanej cenie – te cechy wyróżniają nasze produkty wśród konkurencji. Zwiększ bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Nasze autoalarmy to nowoczesne i sprawdzone metody zabezpieczeń przeciwko kradzieżom.

POMAR Poznań 62-023 Robakowo ul. Polna 40 tel: 602 23 21 59