MONTAŻ ANTEN TV i SAT

instalacja anten, naprawa anteny, montaż anten

Montaż anteny telewizyjnej i satelitarnej

Montaż anteny – od tej najprostszej – dla indywidualnych odbiorców do bardzo złożonych systemów anten dla hoteli, bloków, biur, banków. Zrealizowaliśmy setki instalacji na terenie Wielkopolski i nie tylko. Potrafimy rozwiązać dla Państwa każdy problem z odbiorem i nadawaniem sygnałów. Anteny nadawcze i odbiorcze nie mają dla nas żadnych tajemnic.  Staramy się aby naszym klientom zapewnić usługi na jak najwyższym poziomie przy umiarkowanych cenach. W zakresie instalacji do odbioru telewizji naziemnej DVB-T i satelitarnej DVB-S, zawsze staramy się nadążać za dynamicznym rozwojem tej dziedziny. Nasze instalacje odbiorcze TV i SAT projektujemy i wykonujemy na wyrost, tak aby sprostały wyzwaniom telewizji cyfrowej nowej generacji.  Współczesna telewizja cyfrowa, satelitarna czy naziemna wymagają olbrzymiej wiedzy. My taką gromadzimy od kilkunastu lat i poradzimy sobie z każdą instalacją anteny telewizyjnej i radiowej.

Montaż anteny telewizyjnej

Montaż anteny jest w obecnych czasach, obok alarmu i sieci komputerowej podstawową czynnością w nowym domu.  Oczywiście możesz instalację antenową zrobić sobie sam. Ale, lepiej zleć to naszej firmie ! My od kilkunastu lat wykonujemy instalacje TV, SAT i naziemnej telewizji cyfrowej.  Drogi internauto jeśli interesuje Cię antena tv lub sat zapoznaj się z naszymi stronami. Proszę pamiętaj, że instalacja antenowa to tylko pozornie prosta sprawa.

instalacje antenowe, montaż antenymontaż antenyustawienie antenyinstalacja antenowanaziemna telewizjaantena DVB-TANTENY TV i SATdvb-tserwis antenantena satelitarna instalacja antenowakanały naziemnenaprawa anteny ustawienie anteny satelitarnejmocowanie antenyANTENY TV i SAT

Montaz anteny – podstawowe elementy

W skład nowoczesnej instalacji antenowej wchodzą nie tylko anteny z masztem i obejmą na kominie. Do odbioru wykorzystywane są anteny na zakres: UKF, VHF i UHF.Zawsze najlepsze efekty odbioru uzyskuje się za pomocą anten typu Yagi. Przewody 75 Ohm dobrej klasy w instalacji antenowej, o małych stratach i dużej odporności na zakłócenia, solidne ekranowanie, stabilność parametrów oraz długą żywotność.

Zwrotnica. Dokonuje sumowania sygnałów z anten naziemnych, tak aby było możliwe transmitowanie kompletnego sygnału sygnału jednym kablem. Niezbędny przy dużych instalacjach wzmacniacz antenowy. Multiswitch, pozwalający na sumowanie sygnałóów SAT i naziemnych do jednego kabla. Ostatnio problemem pojawiającym sie w insytalacjacji antenowej jest sygnał LTE , nakładający się na sygnały telewizyjne transmitowane z anten UHF.