KAMERY W MAGAZYNIE (film)

nagranie z kamery

Kamery w magazynie zainstalowane przez naszą firmę mają na celu monitorowanie obiektu. Na podstawowy system monitoringu składa się: rejestrator, kamery dobrane w zależności do zadań jakie mają pełnić. Począwszy od kopułkowych, poprzez zintegrowane, kompaktowe na obrotowych kończąc. Całość okablowania poprowadzona jest w korytach teletechnicznych przy suficie budynku. Do kamer doprowadzone jest zasilanie z jednego punktu, zabezpieczone oddzielnym bezpiecznikiem. Można dzięki temu zastosować zasilanie awaryjne systemu z UPS.

Kamery w magazynie

Kamery w magazynieSystem telewizji przemysłowej umożliwia podgląd kamer w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Internetu zarówno tego ze zmiennym IP jak i stałym IP. System monitoringu może spełniać wiele istotnych funkcji dla bezpieczeństwa Państwa firmy. Głównie funkcję monitorowania przestrzeni wokół biura, magazynu, parkingu. Pozwala odtworzyć nagrania „wstecz” nawet na kilka tygodni. Ustalić przebieg wypadków czy powody zaistniałych szkód. Nagranie z kamer jest też dowodem dla Policji i firm ubezpieczeniowych. Dzięki systemowi monitoringu sprawujesz nadzór nad pracownikami, przeciwdziałasz kradzieżom w miejscu pracy. Pracownicy pracują znacznie solidniej, nie dochodzi do sporów kto uczciwiej pracuje. Instalacja monitoringu zwraca się bardzo szybko. Firma z monitoringiem zawsze może negocjować dodatkowe zniżki u ubezpieczycieli z tytułu zabezpieczenia ubezpieczanych obiektów.

Kamera widzi miejsce składowania towarów, wpływa na bezpieczeństwo.Obraz z kamery Full HD. Wszystkie zdarzenia w firmie jak na doni.


Monitoring operacji magazynowych umożliwia sprawdzenie błędów logistycznych „od ręki”.