KARTA CI DVB-T odbiornik

Karta CI DVB-T odbiornik MPEG-4 na MPEG-2 do telewizorów ze slotem Common Interface. Wsunięta do slotu w odbiorniku konwertuje sygnał telewizji cyfrowej nadawany w standardzie MPEG-4 do postaci zgodnej ze standardem MPEG-2. Common InterfaceDzięki temu, posiadając telewizor z dekoderem MPEG-2 możesz oglądać programy telewizji naziemnej nadawane w standardzie MPEG-4. Wystarczy umieścić Moduł w gnieździe CI (Common Interface) telewizora lub dekodera. Urządzenie współpracuje z wieloma typami telewizorów oraz dekoderów. Transkoder zamienia MPEG-4 na MPEG-2,a to oznacza że przy pomocy tego modułu odbiór programu Full HD jest niemożliwy, bo telewizor z MPEG-2 go nie obsługuje.

DVB-T odbiornik – karta

PAMIĘTAJ, ŻE KARTA DVB-T odbiornik do telewizji naziemnej, DEKODUJE TYLKO OBRAZ z MPEG-4 na MPEG-2 i nie odpowiada za brak sygnału cyfrowego z anteny i brak fonii, za uszkodzenia twojej instalacji odbiorczej, brak nadajnika w twojej okolicy, czy za to że sprzedawca w markecie nakłamał albo był niedouczony i wcisnął Ci kiepski telewizor.

Jeśli chcesz kupić kartę, najpierw przeczytaj instrukcję do swojego telewizora – przeprowadź strojenie DVB-T i odszukaj kanały cyfrowe. Dopiero jeśli uzyskasz sygnał cyfrowy i FONIĘ bez obrazu ( czarny ekran ) – zamawiaj kartę. TELEWIZOR Z TRANSKODEREM NIE DEKODUJE PROGRAMU Full HD, bo … nie potrafi.

Ponieważ ilość sprawdzonych odbiorników systematycznie się zmienia przedstawiamy listy odbiorników telewizyjnych współpracujących z kartą Neotion Pocket DTV FTA. Są one stworzone na podstawie trzyletniej sprzedaży modułu:

DVB-T odbiornik TRANSKODER

lista odbiorników telewizyjnych współpracujących z kartą Neotion+ Pocket DTV FTA

DVB-T odbiornik – telewizory

lista odbiorników telewizyjnych NIE współpracujących z kartą Neotion+ Pocket DTV FTA

 

KARTA CI DVB-T odbiornik