PROBLEMY Z POŁĄCZENIAMI

Problemy z połączeniami Jeśli odbiór cyfrowy jest słaby lub zawodny, być może trzeba sprawdzić łączówki, wtyczki , gniazda, okablowanie i antenę. Po skonfigurowaniu odbiorników cyfrowych, jeśli obraz na telewizorze zrywa, zawiesza się lub zanika, albo jeżeli usłyszysz wyskakujące trzaski, to masz problemy z zewnętrzną instalacją odbiorczą.

Istnieje kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby spróbować rozwiązać problem samodzielnie, takie jak sprawdzanie kabli i przyłączy. Często problemy z odbiorem spowodowane są tak prostymi błędami, jak luźne gniazda lub wtyczki lub złej jakości kabel, więc zawsze opłaca się sprawdzić. Najlepiej zachować jak najkrótszą długość kabla.

Problemy z połączeniami – serwis anten

Jeśli nadal sygnał z lokalnego nadajnika TV lub satelity jest słaby niezwykle ważne jest, aby sprawdzić wszystkie urządzenia czy nie są uszkodzone.

Jeśli nadal masz problem z odbiorem po wykonaniu tych podstawowych czynności kontrolnych, wszelkie naprawy lub modernizacje będą musiały być wykonane przez doświadczonego instalatora anten.