Kamera linii mety toru regatowego.

Kamera IP Full HD linii metyKamera IP Full HD. Na Torze Regatowym MALTA w Poznaniu jest specjalne miejsce dla komisji sędziowskiej, wprost w linii mety toru regatowego. Dzięki geodezyjnie wyznaczonej i zamontowanej cięciwie można precyzyjnie ocenić kolejność i odczytać numery kajaków wpływających na metę. Czasami jednak na finiszu robi się prawdziwy tłok. Kamera na linii mety pozwala nagrać i błyskawicznie odtworzyć nagranie z ostatnich kliku sekund finiszu i ustalić prawidłową kolejność zawodników na mecie.

Kamera IP Full HD

Kamera IP Full HD mety GeoVisionDzięki kamerze IP Full HD zainstalowanej w linii mety i serwerowi obrazu, rejestrującemu na bieżąco finisz komisja sędziowska ma możliwość spokojnej, uczciwej i solidnej oceny wyników wyścigu. Obraz nagrany z kamery można w dowolnym momencie cofnąć o 5,10,15 sekund i poklatkowo przejrzeć nagranie z finiszu. Kamera nie zastąpi wprawdzie oficjalnego systemu fotofiniszu, ale prędkość obsługi i jakość uzyskanych nagrań pozwala jednoznacznie rozstrzygnąć kolejność na mecie w 90% przypadków.

Kamera IP Full HD

stanowisko sędziowskie ekran 42 cale Full HDObraz nagranego fragmentu, który zarejestrowała Kamera IP Full HD jest wyświetlany na 42 calowym ekranie w jakości Full HD.

Wiedza

IP (Internet Protocol) to cyfrowa technologia transmisji danych, obrazu wysokich rozdzielczości. Rozwiązanie to pozwala na budowanie systemów monitoringu dla najbardziej wymagających użytkowników. Producenci kamer, rejestratorów prześcigają się w uzyskiwaniu jak największej rozdzielczości, w naszej ofercie można znaleźć kamery o rozdzielczości 12mpx. Połączenie elementów składowych systemu IP wykonuje się za pomocą przewodu teleinformatycznego (skrętka). Systemy monitoringu IP sugerowane są klientom, którzy wymagają wysokiej jakości obrazu, dostępu online do każdego urządzenia z osobna, zaawansowanych funkcjonalności.