IT OUTSOURCING

Zapraszamy do zwiedzenia naszego serwisu poświęconego zagadnieniom objętym tajemniczymi określeniami outsourcing i konsulting IT . Nasza misja to rozwijanie i wdrażanie nowoczesnych technologii informatycznych, budowa stron internetowych i ich pozycjonowanie. Sieci firmowe, administracja systemami komputerowymi, serwery. Oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta, to dziedziny naszych działań. Na Państwa zlecenie wykonamy sieć komputerową , zrealizujemy dostęp do internetu , wykonamy portal firmowy , zadbamy o dane, zorganizujemy pocztę elektroniczną, przygotujemy pracowników.

Sieci komputerowe Wszystkie nasze usługi i rozwiązania można dostosować do indywidualnych wymagań każdego klienta. Dzięki temu możecie Państwo uzyskać optymalne korzyści dla swojej firmy za rozsądne pieniądze. Takie nowoczesne podejście do rozwiązań IT w Państwa firmie to klucz do sukcesu dla naszych zleceniodawców i dla nas. W szczególności polecamy Państwu usługi takie jak :

serwis i zarządzanie systemów informatycznych,
zdalne wsparcie użytkownika,
dobór oprogramowania,
dobór sprzętu,
wdrażanie projektów informatycznych,
utrzymywanie kopii bezpieczeństwa systemu,
opracowanie polityki bezpieczeństwa informatycznego,

Prowadzimy dla Państwa całą gamę usług z zakresu systemów komputerowych. Realizujemy wdrożenia nowoczesnych technologii informatycznych i szkolenia pracowników w zakresie obsługi komputerów. Doradzamy i wykonujemy projekty systemów dla firm i odbiorców indywidualnych. Dobierzemy sprzęt i oprogramowanie do potrzeb konkretnego klienta.

budujemy sieci komputerowe kablowe i radiowe,
konfigurujemy dostęp do internetu,
instalujemy oprogramowanie,

montujemy łącza internetowe, przewodowe i bezprzewodowe,
montaż komputerów na zamówienie klienta,
administracja serwerów www i serwerów poczty,
konfiguracja kont i list pocztowych,
serwis i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa sieci
opieka techniczna i pomoc dla klientów.