Bezprzewodowy system pomiaru międzyczasów.

zestaw do pomiaru międzyczasówZaprojektowany i zbudowany przez naszą firmę, specjalnie na potrzeby Toru Regatowego Malta w Poznaniu, system bezprzewodowego pomiaru międzyczasów pozwala stworzyć całkowicie przenośny układ przekazywania sygnałów z linii międzyczasów do głównego komputera sędziowskiego. Założeniem projektowym systemu jest jego przenośność, praca z akumulatora lub sieci 230V, wodoodporność, i prostota obsługi.

odbiornik bezprzewodowy międzyczasyCzytelne panele opatrzono dobrze widocznymi informacjami wyświetlanymi na podświetlanym wyświetlaczu LCD. Dodatkowo opisane w dwóch językach, kontrolki i przyciski gwarantują, że każda czynność  wykonana przez urządzenie jest jasno i wyraźnie komunikowana użytkownikowi.  Bezprzewodowa transmisja danych realizowana jest za pomocą modułów nadawczo-odbiorczych pracujących w paśmie dostępnym do powszechnego użytku bez pozwoleń 869.4-869.65MHz.

nadajnik linii międzyczasówZastosowana cyfrowa modulacja sygnału GFSK jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku komunikacji bezprzewodowej.  Transmisja danych odbywa się w trybie adressed secured mode tj. dane podczas transmisji są kodowane oraz adresowane. Pakiety danych zabezpieczone są także sumę kontrolną oraz rozbudowanym system potwierdzeń, co zapewnia dużą niezawodność transmisji.

 

bezprzewodowy nadajnikUrządzenia zamknięte są w wodo i pyłoszczelnych walizkach o współczynniku ochrony IP67.  Umożliwia to bezproblemowe i bezpieczne przewożenie sprzętu drogą wodną oraz pracę w warunkach podwyższonej wilgotności, w tym obszarach narażonych na zachlapanie wodą. Poprawnie zamknięta obudowa zabezpieczy urządzenie przed uszkodzeniem nawet jeśli zostanie ono wrzucone do wody. Nadajniki posiadają dodatkowo akumulator żelowy 12V pozwalający na pracę bez zasilania sieciowego przez ok. 15h.