ANTENA W domu HOTELU, PENSJONACIE

DVB-T2 – zmiana systemu nadawania Telewizor przestał odbierać DVB-T2 nowy standard DVB-T2/HEVC H.265
SĄ TYLKO DWIE METODY :
kupić dekoder DVB-T2 i kabel HDMI LUB wymienić telewizor na nowy
Pomiar sygnału, modernizacja. Dekodery i telewizory z montażem w rejonie naszego działania.


Informacja dla właścicieli i najemców

Jeśli jesteś właścicielem domu do wynajęcia lub dzierżawcą, możesz mieć kilka dodatkowych rzeczy do rozważenia, kiedy przygotowujesz się do telewizji cyfrowej. Wszystkie gospodarstwa domowe należy sprawdzić, czy ich antena w domu i okablowanie jest kompatybilne z telewizją cyfrową. Większość anten powinna pracować po przejściu na nadawanie cyfrowe, ale kilka może wymagać aktualizacji. Doświadczony instalator anten może sprawdzić anteny i okablowanie czy jest digital ready.

antena w domu Jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym.

Twój budynek może wymagać, antena w domu została zmodernizowana w celu zapewnienia dobrej jakości dostępu do telewizji cyfrowej. Może to być konieczne jeżeli, na przykład, elementy są połamane, skorodowane, stare lub niskiej jakości.

Jeśli mieszkasz w budynku ze wspólną instalacją antenową.

Jak uzyskać dostęp do kanałów telewizji cyfrowej z twojego budynku mieszkalnego. Musisz dowiedzieć się, czy prąd antenowy został zaprojektowany w tym samym paśmie pracy, że cyfrowe transmisje telewizyjne będą transmitowae. W niektórych przypadkach muszą być zmodernizowane albo dlatego, że nowe kanały cyfrowe są nadawane w nowym paśmie częstotliwości lub ponieważ antena jest stara lub nie w złym stanie i nie może dostarczyć odpowiedniego sygnału.

Jestem wynajmującym i chciałbym odbierać cyfrową telewizję. Jeśli moja antena potrzebuje modernizacji, kto jest odpowiedzialny za to, właściciel czy ja?

Odpowiedzialność za modernizację systemów antenowych w wynajętych nieruchomościach (w razie potrzeby), powinny być omówione z wynajmującym. W wielu przypadkach, jeśli nieruchomość została wyposażona w antenę, właściciel jest zobowiązany do utrzymania jej w dobrym stanie. To obejmuje zwiększenie jej możliwości do odbioru cyfrowych sygnałów telewizyjnych, jeśli jest to konieczne.
Istnieje również Informacja dla właścicieli i zarządców nieruchomości dostępna na naszych innych stronach.