kontakt dojazd referencje płatności godziny otwarcia
nasz sklep internetowy dekodery DVB-T odbiorniki naziemnej telewizji cyfrowej anteny DVB-T kable
kamery internetowe rejestratory monitoring wewnętrzny monitoring zewnętrny
anteny TV i SAT naziemna telewizja cyfrowa odbiorniki DVB-T do telewizora odbiorniki DVB-T do komputera nasze obserwacje DVB-T
alarmy obiektowe zabezpieczenia systemy powiadomień
do aut osobowych do aut ciężarowych sterowniki elektryczne i radiowe moduły dodatkowe zamki i szyby powiadomienia GSM
komputery sieci komputerowe outsourcing IT sieci Wi-Fi serwery i domeny strony www

Jesteś w >> HOME >> SIECI >> TELEKOMUNIKACJA

ďťż


TO JEST WERSJA STRONY Z
2010 ROKU !

AKTUALNA WERSJA STRONY :

<
Polecaj nas w Google:  
dekoder,stb,antena,naziemna usługi IT sieci komputerowe multimedia strony www    

SIECI KOMPUTEROWE, MULTIMEDIA, TELEKOMUNIKACJA :

 Komputery Zapraszamy do zwiedzenia naszego serwisu poświęconego zagadnieniom objętym tajemniczymi określeniami outsourcing i konsulting IT . Nasza misja to rozwijanie i wdrażanie nowoczesnych technologii informatycznych, budowa stron internetowych i ich pozycjonowanie. Sieci firmowe, administracja systemami komputerowymi, serwery. Oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta, to dziedziny naszych działań. Na Państwa zlecenie wykonamy sieć komputerową , zrealizujemy dostęp do internetu , wykonamy portal firmowy , zadbamy o dane, zorganizujemy pocztę elektroniczną, przygotujemy pracowników.

 Sieci komputerowe Wszystkie nasze usługi i rozwiązania można dostosować do indywidualnych wymagań każdego klienta. Dzięki temu możecie Państwo uzyskać optymalne korzyści dla swojej firmy za rozsądne pieniądze. Takie nowoczesne podejście do rozwiązań IT w Państwa firmie to klucz do sukcesu dla naszych zleceniodawców i dla nas. W szczególności polecamy Państwu usługi takie jak :

 • serwis i zarządzanie systemów informatycznych,
 • zdalne wsparcie użytkownika,
 • dobór oprogramowania,
 • dobór sprzętu,
 • wdrażanie projektów informatycznych,
 • utrzymywanie kopii bezpieczeństwa systemu,
 • opracowanie polityki bezpieczeństwa informatycznego,

anteny,telewizyjne,tv,sat,cyfrowe,satelitarne Prowadzimy dla Państwa całą gamę usług z zakresu systemów komputerowych:
Realizujemy wdrożenia nowoczesnych technologii informatycznych i szkolenia pracowników w zakresie obsługi komputerów. Doradzamy i wykonujemy projekty systemów dla firm i odbiorców indywidualnych. Dobierzemy sprzęt i oprogramowanie do potrzeb konkretnego klienta.

 • budujemy sieci komputerowe kablowe i radiowe,
 • konfigurujemy dostęp do internetu,
 • instalujemy oprogramowanie,
 • montujemy łącza internetowe, przewodowe i bezprzewodowe,
 • montaż komputerów na zamówienie klienta,
 • administracja serwerów www i serwerów poczty,
 • konfiguracja kont i list pocztowych,
 • serwis i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa sieci
 • opieka techniczna i pomoc dla klientów.

anteny,telewizyjne,tv,sat,cyfrowe,satelitarne Usługi i realizacje w zakresie telekomunikacji:
Montujemy sieci telekomunikacyjne, centrale, sprzęt elektroniczny. Doradzamy i wykonujemy projekty systemów dla firm i odbiorców indywidualnych. Dobierzemy sprzęt i oprogramowanie do potrzeb konkretnego klienta.

 • montujemy wewnętrzne centrale telefoniczne,
 • uruchamiamy wewnętrzne sieci teletechniczne,
 • instalujemy domofony, systemy powiadomień,

wykonanie strony i administracja serwera

Firma POMAR została założona w 1989 roku w Poznaniu. Od 20 lat montujemy anteny telewizyjne i satelitarne. Wykonujemy alarmy i instalujemy kamery i monitoring przemysłowy. Od wielu lat montujemy sieci komputerowe , bezprzewodowe i przewodowe, konfigurujemy naszym klientom dostęp do Internetu. Sprzedajemy także autoalarmy . Nasze doświadczenie w tych dziedzinach, zebrane przy wykonywaniu setek instalacji pozwala nam na znalezienie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Montujemy, projektujemy i serwisujemy systemy ochrony obiektów. Wykonujemy alarmy, kamery telewizji przemysłowej, systemy alarmowe , monitoring w budynkach firmowych jak i mieszkaniach prywatnych. Instalujemy kamery w sklepach, restauracjach, biurach i magazynach. Telewizja przemysłowa jest jednym z najlepszych sposobów wykrywania kradzieży. Zawsze dobieramy alarm do wymagań klienta. Proponowane przez nas systemy alarmowe cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu lub użytkownika. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania właściciela obiektu o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony.

Od kilkunastu lat wykonujemy anteny TV i SAT. Realizujemy wszelkiego typu systemy antenowe - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych - dla hoteli, bloków, biur, banków. Cały czas trzymamy "rękę na pulsie" i dzięki temu naziemna telewizja cyfrowa nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy w czołówce firm wdrażających w najnowsze technologie DVB-T, MPEG-4 w naszych instalacjach. Sprzedajemy sprzęt do odbioru cyfrowej telewizji, pomagamy naszym klientom przebudowie systemw antenowych. Jeśli interesują Cię anteny zapoznaj sie z naszymi stronami.

Od wielu lat sprzedajemy na terenie Wielkopolski doskonałe systemy zabezpieczeń autoalarmy, immobilisery, centrale, firmy PROXIMA. Autoalarmy wyposażone są w bardzo eleganckie piloty o parametrach zgodnych z prawodawstwem Unii Europejskiej. Systemy alarmowe posiadają wszelkie atesty i homologacje wymagane przez obowiązujące w Unii przepisy. Wysoka niezawodnosć, sprawny serwis, dobre parametry przy umiarkowanej cenie - te cechy wyróżniają nasze produkty wśród konkurencji. Zwiększ bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich nasze autoalarmy to nowoczesne i sprawdzone metody zabezpieczeń przeciwko kradzieżom.