kontakt dojazd referencje płatności godziny otwarcia
nasz sklep internetowy dekodery DVB-T odbiorniki naziemnej telewizji cyfrowej anteny DVB-T kable
kamery internetowe rejestratory monitoring wewnętrzny monitoring zewnętrny
anteny TV i SAT naziemna telewizja cyfrowa odbiorniki DVB-T do telewizora odbiorniki DVB-T do komputera nasze obserwacje DVB-T
alarmy obiektowe zabezpieczenia systemy powiadomień
do aut osobowych do aut ciężarowych sterowniki elektryczne i radiowe moduły dodatkowe zamki i szyby powiadomienia GSM
komputery sieci komputerowe outsourcing IT sieci Wi-Fi serwery i domeny strony www

Jesteś w >> HOME >> ANTENY


Warning: include(anteny_menu_v.php): failed to open stream: No such file or directory in /users/0021/sh176470/www/pomar.pl/old/2010/telekomunikacja/index.php on line 47

Warning: include(anteny_menu_v.php): failed to open stream: No such file or directory in /users/0021/sh176470/www/pomar.pl/old/2010/telekomunikacja/index.php on line 47

Warning: include(): Failed opening 'anteny_menu_v.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php54-cgi/lib/php:/usr/local/php54-cgi/usr/share/pear:/conf/php/php54/pear:/usr/share/pear') in /users/0021/sh176470/www/pomar.pl/old/2010/telekomunikacja/index.php on line 47

Anteny TV i SAT, telewizja cyfrowa :

alarmy, kamery, anteny, sieci komputerowe Antena telewizyjna jest w obecnych czasach obok alarmu i sieci komputerowej podstawową instalacją elektroniczną w domu. Oczywiście możesz instalację antenową zrobić sobie sam. Ale, lepiej zleć to naszej firmie ! My od kilkunastu lat wykonujemy instalacje TV i SAT . Realizujemy wszelkiego typu systemy - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych - dla hoteli, bloków, biur, banków. Drogi internauto jeśli interesuje Cię antena tv lub sat zapoznaj się z naszymi stronami. Proszę pamiętaj, że instalacja antenowa to tylko pozornie prosta sprawa. Współczesna telewizja cyfrowa, satelitarna czy naziemna , radio wymagają sporej wiedzy. My taką gromadzimy od kilkunastu lat i poradzimy sobie z każdą instalacją anteny telewizyjnej i radiowej.

monitoring, kamery, rejestrator Od ponad dwudziestu lat wykonujemy anteny tv i sat. Realizujemy wszelkiego typu instalacje antenowe - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców do bardzo złożonych - systemów anten dla hoteli, bloków, biur, banków. Zrealizowaliśmy setki instalacji na terenie wielkopolski i nie tylko. Potrafimy rozwiązać dla Państwa każdy problem z odbiorem i nadawaniem sygnałów. Anteny nadawcze i odbiorcze nie mają dla nas żadnych tajemnic.Staramy się aby naszym klientom zapewnić usługi na jak najwyższym poziomie przy umiarkowanych cenach. W zakresie instalacji do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej zawsze staramy się nadążać za dynamicznym rozwojem tej dziedziny. Nasze instalacje odbiorcze TV i SAT projektujemy i wykonujemy nawet na wyrost, tak aby sprostały wyzwaniom telewizji cyfrowej nowej generacji.

monitoring, kamery, rejestrator Obecnie wszystkie programy telewizji cyfrowej emitowane z nadajnika w Śremie na kanale 39 zostały przeniesione na kanał 23 i są kodowane w MPEG-4. Według komunikatu firmy Emitel tym razem jest to zmiana ostateczna i ma na celu poprawę jakości odbioru kanałów cyfrowych. Temu celowi ma również posłużyć podniesienie mocy nadawczej w kanale 23 do docelowych 100kW. Mamy nadzieję, że eksperymenty z fonią i parametrami emisji wreszcie się zakończyły. Kanały cyfrowe stały się niedostępne dla posiadaczy, pochopnie kupionych w marketach czy sprowadzonych z Niemiec, odbiorników z dekoderami MPEG-2. Dla niektórych z nich ratunkiem jest karta CI (transkoder MPEG4/2), ale niektóre telewizory nie radzą sobie z jej obsługą. Ponownie włączonoEPG, bardzo wygodny system informacji o programach dla odbiorców. Można bez najmniejszych problemów przeglądać program TV na tydzień do przodu! Co więcej po wywołaniu funkcji info w odbiornikach można przeczytać dokładny opis zapowiadanego lub oglądanego programu. Dzięki EPG (elektroniczny przewodnik programowy) posiadacze tunerów DVB-T z funkcją nagrywania mogą błyskawicznie przygotować odbiornik do nagrania wybranego programu JEDNYM naciśnięciem guzika na pilocie. EPG pozwala on na sprawdzenie godzin emisji programów na wszystkich kanałach bez przeszukiwania teletextów i gazet. Dla odbiorników TV wyposażonych w systemowe "timery" oznacza to możliwość ustawienia czasu automatycznego załączenia na konkretny program. Można też zobaczyć ograniczenie wieku oglądających dla danego programu.

wykonanie strony i administracja serwera

Firma POMAR została założona w 1989 roku w Poznaniu. Od 20 lat montujemy anteny telewizyjne i satelitarne. Wykonujemy alarmy i instalujemy kamery i monitoring przemysłowy. Od wielu lat montujemy sieci komputerowe , bezprzewodowe i przewodowe, konfigurujemy naszym klientom dostęp do Internetu. Sprzedajemy także autoalarmy . Nasze doświadczenie w tych dziedzinach, zebrane przy wykonywaniu setek instalacji pozwala nam na znalezienie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Montujemy, projektujemy i serwisujemy systemy ochrony obiektów. Wykonujemy alarmy, kamery telewizji przemysłowej, systemy alarmowe , monitoring w budynkach firmowych jak i mieszkaniach prywatnych. Instalujemy kamery w sklepach, restauracjach, biurach i magazynach. Telewizja przemysłowa jest jednym z najlepszych sposobów wykrywania kradzieży. Zawsze dobieramy alarm do wymagań klienta. Proponowane przez nas systemy alarmowe cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu lub użytkownika. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania właściciela obiektu o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony.

Od kilkunastu lat wykonujemy anteny TV i SAT. Realizujemy wszelkiego typu systemy antenowe - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych - dla hoteli, bloków, biur, banków. Cały czas trzymamy "rękę na pulsie" i dzięki temu naziemna telewizja cyfrowa nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy w czołówce firm wdrażających w najnowsze technologie DVB-T, MPEG-4 w naszych instalacjach. Sprzedajemy sprzęt do odbioru cyfrowej telewizji, pomagamy naszym klientom przebudowie systemw antenowych. Jeśli interesują Cię anteny zapoznaj sie z naszymi stronami.

Od wielu lat sprzedajemy na terenie Wielkopolski doskonałe systemy zabezpieczeń autoalarmy, immobilisery, centrale, firmy PROXIMA. Autoalarmy wyposażone są w bardzo eleganckie piloty o parametrach zgodnych z prawodawstwem Unii Europejskiej. Systemy alarmowe posiadają wszelkie atesty i homologacje wymagane przez obowiązujące w Unii przepisy. Wysoka niezawodnosć, sprawny serwis, dobre parametry przy umiarkowanej cenie - te cechy wyróżniają nasze produkty wśród konkurencji. Zwiększ bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich nasze autoalarmy to nowoczesne i sprawdzone metody zabezpieczeń przeciwko kradzieżom.