kontakt dojazd referencje płatności godziny otwarcia
nasz sklep internetowy dekodery DVB-T odbiorniki naziemnej telewizji cyfrowej anteny DVB-T kable
kamery internetowe rejestratory monitoring wewnętrzny monitoring zewnętrny
anteny TV i SAT naziemna telewizja cyfrowa odbiorniki DVB-T do telewizora odbiorniki DVB-T do komputera nasze obserwacje DVB-T
alarmy obiektowe zabezpieczenia systemy powiadomień
do aut osobowych do aut ciężarowych sterowniki elektryczne i radiowe moduły dodatkowe zamki i szyby powiadomienia GSM
komputery sieci komputerowe outsourcing IT sieci Wi-Fi serwery i domeny strony www

Jesteś w >> HOME >> KAMERY ONLINE

ďťż


TO JEST WERSJA STRONY Z
2010 ROKU !

AKTUALNA WERSJA STRONY :

<

Kamery, rejestratory, monitoring, CCTV:

Do udostępnienia obrazu online stosowane są różne techniki. Obecnie najczęściej wykorzystywane jest oprogramowanie napisane w języku Java. Pozwala to na oglądanie obrazu z kamery internetowej przy pomocy przeglądarki internetowej, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego. Zdarza się jednak, że użytkownicy nie posiadają w swoich systemach odpowiedniej wersji Java lub wręcz mają tę opcję wyłączoną w przeglądarce. można wtedy stosować instalację odpowiedniego oprogramowania dla kamery internetowej. Takie rozwiązanie stwarza jednak problemy po stronie odbiorców obrazu. Cały czas trwają prace nad pokonaniem tych problemów i stworzeniem niezawodnego oprogramowania do przesyłania obrazu online.

Część rozwiązań stosowanych przez kamery internetowe oparta jest o Java Script, język obsługiwany przez wszystkie przeglądarki internetowe. Niestety i tutaj obraz z kamery może sprawić kłopot - szczególnie w przeglądarce Internet Explorer. Ciągle jeszcze kamery online działające w jednej przeglądarce bardzo dobrze w innej stwarzają duże problemy.

Wszystkie te kłopoty wynikają z kiepskiej jeszcze obsługi multimediów strumieniowych w obecnie stosowanych przeglądarkach internetowych. Dobre efekty daje oczywiście niezależne oprogramowanie instalowane w komputerze klienta. Daje to możliwość by dla klienta stworzyć system gwarantujący stały - zdalny dozór wizyjny wybranego obiektu.

wykonanie strony i administracja serwera

Firma POMAR została założona w 1989 roku w Poznaniu. Od 20 lat montujemy anteny telewizyjne i satelitarne. Wykonujemy alarmy i instalujemy kamery i monitoring przemysłowy. Od wielu lat montujemy sieci komputerowe , bezprzewodowe i przewodowe, konfigurujemy naszym klientom dostęp do Internetu. Sprzedajemy także autoalarmy . Nasze doświadczenie w tych dziedzinach, zebrane przy wykonywaniu setek instalacji pozwala nam na znalezienie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Montujemy, projektujemy i serwisujemy systemy ochrony obiektów. Wykonujemy alarmy, kamery telewizji przemysłowej, systemy alarmowe , monitoring w budynkach firmowych jak i mieszkaniach prywatnych. Instalujemy kamery w sklepach, restauracjach, biurach i magazynach. Telewizja przemysłowa jest jednym z najlepszych sposobów wykrywania kradzieży. Zawsze dobieramy alarm do wymagań klienta. Proponowane przez nas systemy alarmowe cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu lub użytkownika. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania właściciela obiektu o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony.

Od kilkunastu lat wykonujemy anteny TV i SAT. Realizujemy wszelkiego typu systemy antenowe - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych - dla hoteli, bloków, biur, banków. Cały czas trzymamy "rękę na pulsie" i dzięki temu naziemna telewizja cyfrowa nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy w czołówce firm wdrażających w najnowsze technologie DVB-T, MPEG-4 w naszych instalacjach. Sprzedajemy sprzęt do odbioru cyfrowej telewizji, pomagamy naszym klientom przebudowie systemw antenowych. Jeśli interesują Cię anteny zapoznaj sie z naszymi stronami.

Od wielu lat sprzedajemy na terenie Wielkopolski doskonałe systemy zabezpieczeń autoalarmy, immobilisery, centrale, firmy PROXIMA. Autoalarmy wyposażone są w bardzo eleganckie piloty o parametrach zgodnych z prawodawstwem Unii Europejskiej. Systemy alarmowe posiadają wszelkie atesty i homologacje wymagane przez obowiązujące w Unii przepisy. Wysoka niezawodnosć, sprawny serwis, dobre parametry przy umiarkowanej cenie - te cechy wyróżniają nasze produkty wśród konkurencji. Zwiększ bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich nasze autoalarmy to nowoczesne i sprawdzone metody zabezpieczeń przeciwko kradzieżom.