kontakt dojazd referencje płatności godziny otwarcia
nasz sklep internetowy dekodery DVB-T odbiorniki naziemnej telewizji cyfrowej anteny DVB-T kable
kamery internetowe rejestratory monitoring wewnętrzny monitoring zewnętrny
anteny TV i SAT naziemna telewizja cyfrowa odbiorniki DVB-T do telewizora odbiorniki DVB-T do komputera nasze obserwacje DVB-T
alarmy obiektowe zabezpieczenia systemy powiadomień
do aut osobowych do aut ciężarowych sterowniki elektryczne i radiowe moduły dodatkowe zamki i szyby powiadomienia GSM
komputery sieci komputerowe outsourcing IT sieci Wi-Fi serwery i domeny strony www

Jesteś w >> HOME >> KAMERY KOPUŁKOWE

ďťż


TO JEST WERSJA STRONY Z
2010 ROKU !

AKTUALNA WERSJA STRONY :

<

kamery kopułkowe, wewnętrzne, mocowane do sufitu:

kamera kompaktowa z obiektywem Kamery kopułkowe zamontowane w charakterystycznych półkolistych obudowach, cieszą się dużym powodzeniem w zastosowaniach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Niewątpliwie ma tu znaczenie estetyka. Kamera kopułkowa zawierające w jednej, przezroczystej obudowie kamerę wraz z obiektywem jest dyskretna i nie rzuca się zbytnio w oczy. Oczywiście jeśli kamera wyposażona jest w obudowę ochronną IP66 to można instalować ją na zewnątrz. Bardzo ważny w kamerze kopułkowej jest system mocowania modułu kamery. Dobrze wykonany pozwala na uzyskanie szerokiego zakresu regulacji położenia modułu w obudowie, umożliwiając dowolny typ montażu (sufitowy, ścienny, montaż pod dowolnym kątem). Kamera kopułkowa może być wyposażona w funkcje: AGC, ATW i BL.

kamera kompaktowa z obiektywem Reasumuijąc kamera kopułkowa to wyspecjalizowane urządzenie dozorowe odpowiedzialne za generowanie wysokiej jakości obrazu. Wyposażona w wandaloodporną obudowę z normą zgodności IP66 może być instalowana na zewnątrz. Kopułkowa kamera przemysłowa jest urządzeniem wizyjnym w monitoringu, przede wszystkim takich obiektów, jak: hale produkcyjne, biura, urzędy, hale sportowe, magazyny. Kamera kopułkowa może być wyposażona w przetwornik obrazu 1/3" CCD lub 1/4" o rozdzielczości obrazu 420 - 550 TVL. Za pomocą technologii obróbki obrazu, można zwiększyć jakość odwzorowania obrazu z dużą ilością szczegółów. Ogromną zaletą użytkową jest wbudowana automatyka, która znacząco wpływa na wysoką jakość uzyskiwanych nagrań.

wykonanie strony i administracja serwera

Firma POMAR została założona w 1989 roku w Poznaniu. Od 20 lat montujemy anteny telewizyjne i satelitarne. Wykonujemy alarmy i instalujemy kamery i monitoring przemysłowy. Od wielu lat montujemy sieci komputerowe , bezprzewodowe i przewodowe, konfigurujemy naszym klientom dostęp do Internetu. Sprzedajemy także autoalarmy . Nasze doświadczenie w tych dziedzinach, zebrane przy wykonywaniu setek instalacji pozwala nam na znalezienie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Montujemy, projektujemy i serwisujemy systemy ochrony obiektów. Wykonujemy alarmy, kamery telewizji przemysłowej, systemy alarmowe , monitoring w budynkach firmowych jak i mieszkaniach prywatnych. Instalujemy kamery w sklepach, restauracjach, biurach i magazynach. Telewizja przemysłowa jest jednym z najlepszych sposobów wykrywania kradzieży. Zawsze dobieramy alarm do wymagań klienta. Proponowane przez nas systemy alarmowe cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu lub użytkownika. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania właściciela obiektu o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony.

Od kilkunastu lat wykonujemy anteny TV i SAT. Realizujemy wszelkiego typu systemy antenowe - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych - dla hoteli, bloków, biur, banków. Cały czas trzymamy "rękę na pulsie" i dzięki temu naziemna telewizja cyfrowa nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy w czołówce firm wdrażających w najnowsze technologie DVB-T, MPEG-4 w naszych instalacjach. Sprzedajemy sprzęt do odbioru cyfrowej telewizji, pomagamy naszym klientom przebudowie systemw antenowych. Jeśli interesują Cię anteny zapoznaj sie z naszymi stronami.

Od wielu lat sprzedajemy na terenie Wielkopolski doskonałe systemy zabezpieczeń autoalarmy, immobilisery, centrale, firmy PROXIMA. Autoalarmy wyposażone są w bardzo eleganckie piloty o parametrach zgodnych z prawodawstwem Unii Europejskiej. Systemy alarmowe posiadają wszelkie atesty i homologacje wymagane przez obowiązujące w Unii przepisy. Wysoka niezawodnosć, sprawny serwis, dobre parametry przy umiarkowanej cenie - te cechy wyróżniają nasze produkty wśród konkurencji. Zwiększ bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich nasze autoalarmy to nowoczesne i sprawdzone metody zabezpieczeń przeciwko kradzieżom.