kontakt dojazd referencje płatności godziny otwarcia
nasz sklep internetowy dekodery DVB-T odbiorniki naziemnej telewizji cyfrowej anteny DVB-T kable
kamery internetowe rejestratory monitoring wewnętrzny monitoring zewnętrny
anteny TV i SAT naziemna telewizja cyfrowa odbiorniki DVB-T do telewizora odbiorniki DVB-T do komputera nasze obserwacje DVB-T
alarmy obiektowe zabezpieczenia systemy powiadomień
do aut osobowych do aut ciężarowych sterowniki elektryczne i radiowe moduły dodatkowe zamki i szyby powiadomienia GSM
komputery sieci komputerowe outsourcing IT sieci Wi-Fi serwery i domeny strony www

Jesteś w >> HOME >> ANTENY >> TELEWIZORY

ďťż


TO JEST WERSJA STRONY Z
2010 ROKU !

AKTUALNA WERSJA STRONY :

<

DVB-T problemy z odbiorem cyfrowej telewizji naziemnej :

problemy z DVB-T problemy z DVB-T Kłopoty związane z odbiorem naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T nie kończą się niestety tylko wraz z zakupem nowego dekodera. Problemy z odbiorem sygnału dvb-t - telewizji cyfrowej objawiają się na ekranie telewizorów zupełnie inaczej niż w przypadku kanałów analogowych. W obrazie cyfrowym nie mamy "odbić" ani "szumów". Najczęściej objawem nieprawidłowej pracy odbiornika jest "szatkowanie" lub zatrzymanie obrazu i dźwięku. Takie zachowanie telewizora świadczy o kiepskim sygnale z anteny odbiorczej.

problemy z DVB-T problemy z DVB-T Poziom sygnału docierającego do odbiornika łatwo sprawdzić odnajdując w telewizorze odpowiednią opcję. Wszystkie telewizry i tunery cyfrowe posiadają w swoim menu wskaźnik poziomu i jakości odbieranego sygnału. Decydującym parametrem jest jakość sygnału telewizyjnego. Słaby sygnał jest najczęściej sygnalizowany przez odbiornik zmianą koloru paska "jakość sygnału".W przypadku takich kłopotów zdecydowanie doradzamy zlecenie naszej fimie przeglądu i naprawy systemu antenowego. W pewnych przypadkach, ze względu na stopień skomplikowania instalacji, samodzielny remont może nawet pogorszyć sytuację.


pomiary sygnału DVB-T kanał tvn w formacie 4:3 Decydujące znaczenie dla prawidłowej oceny poziomu sygnału ma pasek poziomu sygnału oznaczony jako często jako "jakość". Nawet jeśli pasek "poziom" sygnału wskazuje spory sygnał, przy słabej "jakości" obraz będzie się zacinał. Oczywiście poziom sygnału i ilość prawidłowo przesłanych ramek (czyli jakość) są ze sobą bezpośrednio skorelowane, ale przy amatorskim pomiarze najważniejsze jest uzyskanie wysokiej "jakości".

Mamy nadzieję, że nasze informacje pomogą państwu w prawidłowej instalacji i konfiguracji systemu.wykonanie strony i administracja serwera

Firma POMAR została założona w 1989 roku w Poznaniu. Od 20 lat montujemy anteny telewizyjne i satelitarne. Wykonujemy alarmy i instalujemy kamery i monitoring przemysłowy. Od wielu lat montujemy sieci komputerowe , bezprzewodowe i przewodowe, konfigurujemy naszym klientom dostęp do Internetu. Sprzedajemy także autoalarmy . Nasze doświadczenie w tych dziedzinach, zebrane przy wykonywaniu setek instalacji pozwala nam na znalezienie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Montujemy, projektujemy i serwisujemy systemy ochrony obiektów. Wykonujemy alarmy, kamery telewizji przemysłowej, systemy alarmowe , monitoring w budynkach firmowych jak i mieszkaniach prywatnych. Instalujemy kamery w sklepach, restauracjach, biurach i magazynach. Telewizja przemysłowa jest jednym z najlepszych sposobów wykrywania kradzieży. Zawsze dobieramy alarm do wymagań klienta. Proponowane przez nas systemy alarmowe cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu lub użytkownika. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania właściciela obiektu o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony.

Od kilkunastu lat wykonujemy anteny TV i SAT. Realizujemy wszelkiego typu systemy antenowe - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych - dla hoteli, bloków, biur, banków. Cały czas trzymamy "rękę na pulsie" i dzięki temu naziemna telewizja cyfrowa nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy w czołówce firm wdrażających w najnowsze technologie DVB-T, MPEG-4 w naszych instalacjach. Sprzedajemy sprzęt do odbioru cyfrowej telewizji, pomagamy naszym klientom przebudowie systemw antenowych. Jeśli interesują Cię anteny zapoznaj sie z naszymi stronami.

Od wielu lat sprzedajemy na terenie Wielkopolski doskonałe systemy zabezpieczeń autoalarmy, immobilisery, centrale, firmy PROXIMA. Autoalarmy wyposażone są w bardzo eleganckie piloty o parametrach zgodnych z prawodawstwem Unii Europejskiej. Systemy alarmowe posiadają wszelkie atesty i homologacje wymagane przez obowiązujące w Unii przepisy. Wysoka niezawodnosć, sprawny serwis, dobre parametry przy umiarkowanej cenie - te cechy wyróżniają nasze produkty wśród konkurencji. Zwiększ bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich nasze autoalarmy to nowoczesne i sprawdzone metody zabezpieczeń przeciwko kradzieżom.