kontakt dojazd referencje płatności godziny otwarcia
nasz sklep internetowy dekodery DVB-T odbiorniki naziemnej telewizji cyfrowej anteny DVB-T kable
kamery internetowe rejestratory monitoring wewnętrzny monitoring zewnętrny
anteny TV i SAT naziemna telewizja cyfrowa odbiorniki DVB-T do telewizora odbiorniki DVB-T do komputera nasze obserwacje DVB-T
alarmy obiektowe zabezpieczenia systemy powiadomień
do aut osobowych do aut ciężarowych sterowniki elektryczne i radiowe moduły dodatkowe zamki i szyby powiadomienia GSM
komputery sieci komputerowe outsourcing IT sieci Wi-Fi serwery i domeny strony www

Jesteś w >> HOME >> ANTENY >> ANTENY TELEWIZJI CYFROWEJ

ďťż


TO JEST WERSJA STRONY Z
2010 ROKU !

AKTUALNA WERSJA STRONY :

<

ANTENY TELEWIZJI CYFROWEJ :

dvb-t, dekoder,odbiornik,tuner

antena kanałów 21-60
Uprzejmie informujemy naszych klientów, że anteny do odbioru telewizji cyfrowej NICZYM nie różnią się od anten do odbioru "starej" telewizji analogowej. Tysiące instalacji wykonanych przez naszą firmę odbiera doskonale kanały cyfrowe. Tylko nieliczne wymagają modernizacji. Sprzedawcy twierdzący, że do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej muszą być stosowane "specjalne" anteny, to naciągacze. Dobrze wykonana antena odbiera wszystkie kanały.
Jednak do prawidłowego odbioru każdy odbiornik potrzebuje właściwego poziomu sygnału z anteny i to zarówno w przypadku odbioru analogowego jak i cyfrowego kanału DVB-T. Niski poziom sygnału (przesłonięcie sygnału wysokimi przeszkodami, duża odległość od nadajnika) wymaga profesjonalnej instalacji antenowej. Na niski sygnał z anteny wszystkie odbiorniki reagują tak samo - złym obrazem.antena,dvb-t,wewnętrzna,zewnętrzna

antena,dvb-t,wewnętrzna,zewnętrzna
Odbity od różnych przeszkód terenowych sygnał z nadajnika dociera do odbiornika z różnym opóźnieniem. Podobny efekt powstaje w źle wykonanej i niedopasowanej instalacji antenowej. Obraz analogowy staje się wtedy wielokonturowy, ma "odbicia" i "duchy".Cyfrowy przekaz DVB-T jest całkowicie odporny na tego rodzaju utrudnienia. Dlatego gdy poziom sygnału jest wystarczający można zastosować antenę "CYFROWĄ", która pozwala na doskonały odbiór DVB mimo, że kanały analogowe mają fatalny obraz.

Z wyżej opisanych argumentów wynika prosty wniosek. Warto zainwestować w antenę "DVB" nawet ustawioną na parapecie okna, jeśli umożliwi ona odbiór sygnału z wystarczającym poziomem. Jeśli z okien mieszkania mamy otwarty widok w stronę nadajnika obraz prawdopodobnie będzie doskonały. Jeśli poziom sygnału jest niewystarczający - nie pomoże najdoskonalsza "antena cyfrowa". Niewątpliwą zaletą anten cyfrowych jest ich prostota, estetyka i łatwość montażu

antena,dvb-t,wewnętrzna,zewnętrzna

antena,dvb-t,wewnętrzna,zewnętrzna
Dobra antena DVB-T ma następujące cechy:

  • Zakres częstotliwości pracy TV: 470-860 MHz, kanały 21-69 UHF
  • Niewielkie rozmiary
  • Zysk na pozomie 3-8 dB
  • Uchwyt umożliwiający instalację w pionie i poziomie
  • Możliwość instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków, domków kempingowych, łodzi, itp.
  • Możliwość samodzielnej instalacji

wykonanie strony i administracja serwera

Firma POMAR została założona w 1989 roku w Poznaniu. Od 20 lat montujemy anteny telewizyjne i satelitarne. Wykonujemy alarmy i instalujemy kamery i monitoring przemysłowy. Od wielu lat montujemy sieci komputerowe , bezprzewodowe i przewodowe, konfigurujemy naszym klientom dostęp do Internetu. Sprzedajemy także autoalarmy . Nasze doświadczenie w tych dziedzinach, zebrane przy wykonywaniu setek instalacji pozwala nam na znalezienie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Montujemy, projektujemy i serwisujemy systemy ochrony obiektów. Wykonujemy alarmy, kamery telewizji przemysłowej, systemy alarmowe , monitoring w budynkach firmowych jak i mieszkaniach prywatnych. Instalujemy kamery w sklepach, restauracjach, biurach i magazynach. Telewizja przemysłowa jest jednym z najlepszych sposobów wykrywania kradzieży. Zawsze dobieramy alarm do wymagań klienta. Proponowane przez nas systemy alarmowe cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu lub użytkownika. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania właściciela obiektu o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony.

Od kilkunastu lat wykonujemy anteny TV i SAT. Realizujemy wszelkiego typu systemy antenowe - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych - dla hoteli, bloków, biur, banków. Cały czas trzymamy "rękę na pulsie" i dzięki temu naziemna telewizja cyfrowa nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy w czołówce firm wdrażających w najnowsze technologie DVB-T, MPEG-4 w naszych instalacjach. Sprzedajemy sprzęt do odbioru cyfrowej telewizji, pomagamy naszym klientom przebudowie systemw antenowych. Jeśli interesują Cię anteny zapoznaj sie z naszymi stronami.

Od wielu lat sprzedajemy na terenie Wielkopolski doskonałe systemy zabezpieczeń autoalarmy, immobilisery, centrale, firmy PROXIMA. Autoalarmy wyposażone są w bardzo eleganckie piloty o parametrach zgodnych z prawodawstwem Unii Europejskiej. Systemy alarmowe posiadają wszelkie atesty i homologacje wymagane przez obowiązujące w Unii przepisy. Wysoka niezawodnosć, sprawny serwis, dobre parametry przy umiarkowanej cenie - te cechy wyróżniają nasze produkty wśród konkurencji. Zwiększ bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich nasze autoalarmy to nowoczesne i sprawdzone metody zabezpieczeń przeciwko kradzieżom.