kontakt dojazd referencje płatności godziny otwarcia
nasz sklep internetowy dekodery DVB-T odbiorniki naziemnej telewizji cyfrowej anteny DVB-T kable
kamery internetowe rejestratory monitoring wewnętrzny monitoring zewnętrny
anteny TV i SAT naziemna telewizja cyfrowa odbiorniki DVB-T do telewizora odbiorniki DVB-T do komputera nasze obserwacje DVB-T
alarmy obiektowe zabezpieczenia systemy powiadomień
do aut osobowych do aut ciężarowych sterowniki elektryczne i radiowe moduły dodatkowe zamki i szyby powiadomienia GSM
komputery sieci komputerowe outsourcing IT sieci Wi-Fi serwery i domeny strony www

Jesteś w >> HOME >> ANTENY

ďťż


TO JEST WERSJA STRONY Z
2010 ROKU !

AKTUALNA WERSJA STRONY :

<

anteny,telewizyjne,tv,sat,cyfrowe,satelitarne Od ponad dwudziestu lat wykonujemy anteny tv i sat. Realizujemy wszelkiego typu instalacje antenowe - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców do bardzo złożonych - systemów anten dla hoteli, bloków, biur, banków. Zrealizowaliśmy setki instalacji na terenie Wielkopolski i nie tylko. Potrafimy rozwiązać dla Państwa każdy problem z odbiorem i nadawaniem sygnałów. Anteny nadawcze i odbiorcze nie mają dla nas żadnych tajemnic. Staramy się aby naszym klientom zapewnić usługi na jak najwyższym poziomie przy umiarkowanych cenach. W zakresie instalacji do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej zawsze staramy się nadążać za dynamicznym rozwojem tej dziedziny. Nasze instalacje odbiorcze TV i SAT projektujemy i wykonujemy nawet na wyrost, tak aby sprostały wyzwaniom telewizji cyfrowej nowej generacji.

anteny,telewizyjne,tv,sat,cyfrowe,satelitarne anteny,telewizyjne,tv,sat,cyfrowe,satelitarne

Antena telewizyjna jest w obecnych czasach obok alarmu i sieci komputerowej podstawową instalacją elektroniczną w domu. Oczywiście możesz instalację antenową zrobić sobie sam. Ale, lepiej zleć to naszej firmie ! My od kilkunastu lat wykonujemy instalacje TV, SAT i naziemnej telewizji cyfrowej. Realizujemy wszelkiego typu systemy - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych - dla hoteli, bloków, biur, banków. Drogi internauto jeśli interesuje Cię antena tv lub sat zapoznaj się z naszymi stronami.

TVP 1 w DVB-T TVP 2 w DVB-T TVP Info w DVB-T TVP Kultura w DVB-T TVP Historia w DVB-T TVP Sport w DVB-T TVP HD w DVB-T TVN w DVB-T TVN 7 w DVB-T Polsat w DVB-T TV 4 w DVB-T TV Puls w DVB-T

Proszę pamiętaj, że instalacja antenowa to tylko pozornie prosta sprawa. Współczesna telewizja cyfrowa, satelitarna czy naziemna wymagają olbrzymiej wiedzy. My taką gromadzimy od kilkunastu lat i poradzimy sobie z każdą instalacją anteny telewizyjnej i radiowej.

Wiadomości o kanałach w MUX1, MUX2, MUX3

Wiadomości o kanałach w MUX4, TV MOBILNA

MUX 3 - Telewizja Polska: TVP-1, TVP-2, TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia, TV Polonia
naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały

MUX 2 - komercyjny: Polsat, Polsat Sport News, TVN, TVN7, TV4, TV Puls, TV 6 i w fazie testów TV Puls 2
naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały

MUX 1 - tu chyba trwa bałagan : TVP1, TVP2, TVP Info, Eska TV, TTV, Polo TV, ATM Rozrywka
naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały naziemna telewizja cyfrowa, programy, kanały

anteny,telewizyjne,tv,sat,cyfrowe,satelitarne Obecnie jesteśmy w okresie przebudowy i przejścia systemów telewizyjnych z już zabytkowej i historycznej telewizji analogowej do systemów naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Wszystkie programy telewizji emitowane z nadajników naziemnych będą nadawane najpierw symultanicznie w formacie analogowym i cyfrowym. Następnie nadajniki analogowe zostaną całkowicie wyłączone i tak jak w całej Europie przejdziemy wyłącznie na odbiór cyfrowy. Naziemna telewizja cyfrowa DVB-T jest obecnie emitowana z nadajnika w Śremie na kanale 23 i jest nadawana w systemie MPEG-4. Według naszych obserwacji zasięg prawidłowego odbioru sygnału cyfrowego jest faktycznie znacznie większy niż analogowego. Nie znaczy to jednak, że telewizja cyfrowa jest lekarstwem na wszelkie problemy.

Kanały cyfrowe stały się niedostępne dla posiadaczy, pochopnie kupionych w marketach czy sprowadzonych z Niemiec, odbiorników z dekoderami MPEG-2. Dla niektórych z nich ratunkiem jest karta CI (transkoder MPEG4/2), ale niektóre telewizory nie radzą sobie z jej obsługą. W wielu przypadkach instalacje antenowe do odbioru telewizji analogowej są całkowicie wystarczające, by odbierać naziemną telewizję cyfrową. Niekiedy jednak wymagany jest drobny remont.

wykonanie strony i administracja serwera

Firma POMAR została założona w 1989 roku w Poznaniu. Od 20 lat montujemy anteny telewizyjne i satelitarne. Wykonujemy alarmy i instalujemy kamery i monitoring przemysłowy. Od wielu lat montujemy sieci komputerowe , bezprzewodowe i przewodowe, konfigurujemy naszym klientom dostęp do Internetu. Sprzedajemy także autoalarmy . Nasze doświadczenie w tych dziedzinach, zebrane przy wykonywaniu setek instalacji pozwala nam na znalezienie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Montujemy, projektujemy i serwisujemy systemy ochrony obiektów. Wykonujemy alarmy, kamery telewizji przemysłowej, systemy alarmowe , monitoring w budynkach firmowych jak i mieszkaniach prywatnych. Instalujemy kamery w sklepach, restauracjach, biurach i magazynach. Telewizja przemysłowa jest jednym z najlepszych sposobów wykrywania kradzieży. Zawsze dobieramy alarm do wymagań klienta. Proponowane przez nas systemy alarmowe cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu lub użytkownika. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania właściciela obiektu o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony.

Od kilkunastu lat wykonujemy anteny TV i SAT. Realizujemy wszelkiego typu systemy antenowe - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych - dla hoteli, bloków, biur, banków. Cały czas trzymamy "rękę na pulsie" i dzięki temu naziemna telewizja cyfrowa nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy w czołówce firm wdrażających w najnowsze technologie DVB-T, MPEG-4 w naszych instalacjach. Sprzedajemy sprzęt do odbioru cyfrowej telewizji, pomagamy naszym klientom przebudowie systemw antenowych. Jeśli interesują Cię anteny zapoznaj sie z naszymi stronami.

Od wielu lat sprzedajemy na terenie Wielkopolski doskonałe systemy zabezpieczeń autoalarmy, immobilisery, centrale, firmy PROXIMA. Autoalarmy wyposażone są w bardzo eleganckie piloty o parametrach zgodnych z prawodawstwem Unii Europejskiej. Systemy alarmowe posiadają wszelkie atesty i homologacje wymagane przez obowiązujące w Unii przepisy. Wysoka niezawodnosć, sprawny serwis, dobre parametry przy umiarkowanej cenie - te cechy wyróżniają nasze produkty wśród konkurencji. Zwiększ bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich nasze autoalarmy to nowoczesne i sprawdzone metody zabezpieczeń przeciwko kradzieżom.