kontakt dojazd referencje płatności godziny otwarcia
nasz sklep internetowy dekodery DVB-T odbiorniki naziemnej telewizji cyfrowej anteny DVB-T kable
kamery internetowe rejestratory monitoring wewnętrzny monitoring zewnętrny
anteny TV i SAT naziemna telewizja cyfrowa odbiorniki DVB-T do telewizora odbiorniki DVB-T do komputera nasze obserwacje DVB-T
alarmy obiektowe zabezpieczenia systemy powiadomień
do aut osobowych do aut ciężarowych sterowniki elektryczne i radiowe moduły dodatkowe zamki i szyby powiadomienia GSM
komputery sieci komputerowe outsourcing IT sieci Wi-Fi serwery i domeny strony www
ďťż


TO JEST WERSJA STRONY Z
2010 ROKU !

AKTUALNA WERSJA STRONY :

<

Jesteś w >> HOME >> ANTENY

Anteny TV i SAT, telewizja cyfrowa :

alarmy, kamery, anteny, sieci komputerowe Antena telewizyjna jest w obecnych czasach obok alarmu i sieci komputerowej podstawową instalacją elektroniczną w domu. Oczywiście możesz instalację antenową zrobić sobie sam. Ale, lepiej zleć to naszej firmie ! My od kilkunastu lat wykonujemy instalacje TV i SAT . Realizujemy wszelkiego typu systemy - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych - dla hoteli, bloków, biur, banków. Drogi internauto jeśli interesuje Cię antena tv lub sat zapoznaj się z naszymi stronami. Proszę pamiętaj, że instalacja antenowa to tylko pozornie prosta sprawa. Współczesna telewizja cyfrowa, satelitarna czy naziemna , radio wymagają sporej wiedzy. My taką gromadzimy od kilkunastu lat i poradzimy sobie z każdą instalacją anteny telewizyjnej i radiowej.

monitoring, kamery, rejestrator Od ponad dwudziestu lat wykonujemy anteny tv i sat. Realizujemy wszelkiego typu instalacje antenowe - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców do bardzo złożonych - systemów anten dla hoteli, bloków, biur, banków. Zrealizowaliśmy setki instalacji na terenie wielkopolski i nie tylko. Potrafimy rozwiązać dla Państwa każdy problem z odbiorem i nadawaniem sygnałów. Anteny nadawcze i odbiorcze nie mają dla nas żadnych tajemnic.Staramy się aby naszym klientom zapewnić usługi na jak najwyższym poziomie przy umiarkowanych cenach. W zakresie instalacji do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej zawsze staramy się nadążać za dynamicznym rozwojem tej dziedziny. Nasze instalacje odbiorcze TV i SAT projektujemy i wykonujemy nawet na wyrost, tak aby sprostały wyzwaniom telewizji cyfrowej nowej generacji.

monitoring, kamery, rejestrator Obecnie wszystkie programy telewizji cyfrowej emitowane z nadajnika w Śremie na kanale 39 zostały przeniesione na kanał 23 i są kodowane w MPEG-4. Według komunikatu firmy Emitel tym razem jest to zmiana ostateczna i ma na celu poprawę jakości odbioru kanałów cyfrowych. Temu celowi ma również posłużyć podniesienie mocy nadawczej w kanale 23 do docelowych 100kW. Mamy nadzieję, że eksperymenty z fonią i parametrami emisji wreszcie się zakończyły. Kanały cyfrowe stały się niedostępne dla posiadaczy, pochopnie kupionych w marketach czy sprowadzonych z Niemiec, odbiorników z dekoderami MPEG-2. Dla niektórych z nich ratunkiem jest karta CI (transkoder MPEG4/2), ale niektóre telewizory nie radzą sobie z jej obsługą. Ponownie włączonoEPG, bardzo wygodny system informacji o programach dla odbiorców. Można bez najmniejszych problemów przeglądać program TV na tydzień do przodu! Co więcej po wywołaniu funkcji info w odbiornikach można przeczytać dokładny opis zapowiadanego lub oglądanego programu. Dzięki EPG (elektroniczny przewodnik programowy) posiadacze tunerów DVB-T z funkcją nagrywania mogą błyskawicznie przygotować odbiornik do nagrania wybranego programu JEDNYM naciśnięciem guzika na pilocie. EPG pozwala on na sprawdzenie godzin emisji programów na wszystkich kanałach bez przeszukiwania teletextów i gazet. Dla odbiorników TV wyposażonych w systemowe "timery" oznacza to możliwość ustawienia czasu automatycznego załączenia na konkretny program. Można też zobaczyć ograniczenie wieku oglądających dla danego programu.

wykonanie strony i administracja serwera

Firma POMAR została założona w 1989 roku w Poznaniu. Systemy alarmowe. Systemy alarmowe projektujemy dla klienta oraz według specyfikacji obiektu. Montaż systemów alarmowych wykonujemy we wszelkiego rodzaju obiektach; są to domy prywatne, budynki użytku publicznego, zakłady pracy, sklepy, placówki bankowe, markety i inne. Wykonujemy montaż systemów alarmowych , bezprzewodowych i przewodowych. Oferujemy usługę, począwszy od wykonania projektu i kosztorysu przez wykonanie i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wykonane systemy alarmowe udzielamy gwarancji, świadczymy usługę konserwacji systemów alarmowych oraz zapewniamy serwis. Nasze systemy alarmowe wykonujemy na bazie renomowanych producentów takich jak: Satel, Rokonet, Risco, Paradox, Siemens, Bosch, Aritech, Crow, DSC, Optex; są to marki, które zapewniają że system alarmowy będzie działał bezproblemowo. System sygnalizacji włamania i napadu to podstawowy środek technicznej ochrony mienia. Klienci myśląc o systemie alarmowym, chcą zabezpieczyć budynek przed włamywaczami, nie biorą pod uwagę takich sytuacji jak pożar (czujki popż), zatrucie tlenkiem węgla (czujnik tlenku węgla), rozszczelnienie instalacji gazowej (czujnik gazu ziemnego, lpg).

SYSTEMY ALARMOWE Systemy tradycyjne Najtańsze i najprostsze rozwiązanie. Składają się z kilku lub kilkunastu czujek typu PIR. Skuteczność i niezawodność tych systemów zależy od klasy zainstalowanych urządzeń i fachowości instalatora. Wbrew powszechnej opinii sygnalizator optyczno-akustyczny (popularny kogut), często nawet nie odstrasza włamywaczy gdyż łatwo go zasłonić lub zwyczajnie zniszczyć. Jednak przy zastosowaniu odpowiedniego typu urządzeń można to wyraźnie utrudnić. Przy właściwych urządzeniach będzie istniała możliwość późniejszego podłączenia systemu alarmowego do sieci monitoringu, bez konieczności wymiany części składowych. Systemy z monitoringiem nadajnik telefoniczny lub radiowy (preferujemy rozwiązania radiowe ze względu na większą niezawodność) powiadamiający w krytycznej sytuacji odpowiednie służby o zaistniałym zdarzeniu. Jest prawdopodobne, że włamywacz nawet nie będzie wiedział, że wywołał alarm, gdyż brak w tym systemie sygnalizatora optyczno-akustycznego, a powiadomienie jest ciche. Natychmiastowe wezwanie pomocy pozwala na złapanie sprawcy na gorącym uczynku i zabezpieczenie miejsca włamania lub uniemożliwienie kradzieży, a przez to uchronienia przed szkodami.