AUTOALARMY I IMMOBILISERY DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

Programowany immobiliser Proxima

z elektronicznym bezdotykowym kluczem zbliżeniowym. Posiada

funkcje alarmu i immobilisera

przeciwporwaniowego. Elektroniczny klucz zbliżeniowy ( TRANSPONDER ) nie ma baterii zasilającej. Dodatkowo może być zainstalowany ukryty przycisk - autoryzacja. Po powrocie do samochodu należy użyć klucza elektronicznego - odblokowanie samochodu. Przekręcenie stacyjki, gdy blokada jest uzbrojona, sygnalizowane jest syreną. Chroni to samochód pozostawiony bez opieki przed uruchomieniem.

Immobiliser , może być z alarmem + blokada przeciwporwaniowa włączana otwarciem drzwi.

Ppo każdym otwarciu drzwi należy w określonym czasie nacisnąć ukryty przełącznik. Auto chronione jest również w czasie jazdy, gdy samochód jest uruchomiony, a immobiliser rozbrojony.

Immobiliser + blokada przeciwporwaniowa włączana upłynięciem czasu jazdy.

Dodatkowo po upłynięciu określonego czasu jazdy należy nacisnąć ukryty przełącznik.

IMMOBILISER

PROXIMA dwuobwodowy na pastylkę DALLAS, Jest to nowoczesne, mikroprocesorowe urządzenie uniemożliwiające uruchomienie silnika samochodowego osobom nie posiadającym klucza elektronicznego oraz nie znającym miejsca ukrycia czujnika sensorowego. ZDALNE OMIJANIE AWARYJNE STAN SERWISOWY KLUCZ ELEKTRONICZNY stalowy, hermetyczny.

Opis działania.

Po 10s od wyłączenia stacyjki blokada zaczyna sygnalizować buzerkiem proces uzbrajania. Jeśli przez 20s stacyjka będzie wyłączona to blokada uzbroi się. Towarzyszy temu wolne miganie diody czerwonej oraz krótki sygnał akustyczny. Wyłączenie blokady następuje po spełnieniu dwóch warunków : - dotknięciu kluczem elektronicznym czytnika i dotknięciu jedną ręką obudowy czytnika , a drugą ukrytego czujnika sensorowego ( o ile jest zamontowany ). Stan serwisowy ( stan w którym blokada zachowuje się tak jakby jej nie było ). Aby przejść w stan serwisowy, należy w stanie wyłączonej blokady i wyłączonego samochodu przytrzymać klucz elektroniczny w czytniku przez 10 sekund. Przejściu towarzyszy wyraźna zmiana sygnału akustycznego, oraz szybkie miganie diody czerwonej. Programowanie kluczy. Blokada może zapamiętać 8 kluczy.
pomar@pomar.pl
PHU POMAR
60-104 Poznań ul.Głogowska 214
mob: 0602-232159 0501-072282
tel/fax: 061-8399-032
rok założenia : 1989
HOME OSOBOWE CIĘŻAROWE ROZSZERZENIA STEROWNIKI ZAMKI I SZYBY POWIADOMIENIA
 • sterownik SRP
 • sterownik szyb SSM2
 • sterownik szyb SSU
 • sterownik zamka SUZ


 • TO JEST WERSJA STRONY Z
  2008 ROKU !

  Przejdź do nowej wersji !


  AUTOALARMY, ALARMY, KAMERY

  PROXIMA SSU-2

  Sterownik domykania szyb.

  domykanie szyb Uniwersalny sterownik produkowany w dwu wersjach, dla silników zwartych w spoczynku do masy i dla silników zwartych do plusa zasilania. Sterowany "-" z alarmu lub centralnego zamka. Po domknięciu jednej pary szyb wystawia impuls "-" do wyzwolenia kolejnego sterownika