AUTOALARMY I IMMOBILISERY DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

Programowany immobiliser Proxima

z elektronicznym bezdotykowym kluczem zbliżeniowym. Posiada

funkcje alarmu i immobilisera

przeciwporwaniowego. Elektroniczny klucz zbliżeniowy ( TRANSPONDER ) nie ma baterii zasilającej. Dodatkowo może być zainstalowany ukryty przycisk - autoryzacja. Po powrocie do samochodu należy użyć klucza elektronicznego - odblokowanie samochodu. Przekręcenie stacyjki, gdy blokada jest uzbrojona, sygnalizowane jest syreną. Chroni to samochód pozostawiony bez opieki przed uruchomieniem.

Immobiliser , może być z alarmem + blokada przeciwporwaniowa włączana otwarciem drzwi.

Ppo każdym otwarciu drzwi należy w określonym czasie nacisnąć ukryty przełącznik. Auto chronione jest również w czasie jazdy, gdy samochód jest uruchomiony, a immobiliser rozbrojony.

Immobiliser + blokada przeciwporwaniowa włączana upłynięciem czasu jazdy.

Dodatkowo po upłynięciu określonego czasu jazdy należy nacisnąć ukryty przełącznik.

IMMOBILISER

PROXIMA dwuobwodowy na pastylkę DALLAS, Jest to nowoczesne, mikroprocesorowe urządzenie uniemożliwiające uruchomienie silnika samochodowego osobom nie posiadającym klucza elektronicznego oraz nie znającym miejsca ukrycia czujnika sensorowego. ZDALNE OMIJANIE AWARYJNE STAN SERWISOWY KLUCZ ELEKTRONICZNY stalowy, hermetyczny.

Opis działania.

Po 10s od wyłączenia stacyjki blokada zaczyna sygnalizować buzerkiem proces uzbrajania. Jeśli przez 20s stacyjka będzie wyłączona to blokada uzbroi się. Towarzyszy temu wolne miganie diody czerwonej oraz krótki sygnał akustyczny. Wyłączenie blokady następuje po spełnieniu dwóch warunków : - dotknięciu kluczem elektronicznym czytnika i dotknięciu jedną ręką obudowy czytnika , a drugą ukrytego czujnika sensorowego ( o ile jest zamontowany ). Stan serwisowy ( stan w którym blokada zachowuje się tak jakby jej nie było ). Aby przejść w stan serwisowy, należy w stanie wyłączonej blokady i wyłączonego samochodu przytrzymać klucz elektroniczny w czytniku przez 10 sekund. Przejściu towarzyszy wyraźna zmiana sygnału akustycznego, oraz szybkie miganie diody czerwonej. Programowanie kluczy. Blokada może zapamiętać 8 kluczy.
pomar@pomar.pl
PHU POMAR
60-104 Poznań ul.Głogowska 214
mob: 0602-232159 0501-072282
tel/fax: 061-8399-032
rok założenia : 1989
HOME OSOBOWE CIĘŻAROWE ROZSZERZENIA STEROWNIKI ZAMKI I SZYBY POWIADOMIENIA
 • strona główna
 • CIĘŻAROWE
 • autoalarm ZK-C 24V
 • immobiliser D 24V


 • TO JEST WERSJA STRONY Z
  2008 ROKU !

  Przejdź do nowej wersji !


  AUTOALARMY, ALARMY, KAMERY

  IMMOBILISER D24V

  immobiliser D 24V PROXIMA D2-24V dwuobwodowy na pastylkę DALLAS, zasilany z 24V, bez syreny alarmowej, Jest to nowoczesne, mikroprocesorowe urządzenie uniemożliwiające uruchomienie silnika samochodowego osobom nie posiadającym klucza elektronicznego oraz nie znającym miejsca ukrycia czujnika sensorowego.

  1. Główne cechy:


  SENSOR do odblokowania urządzenia potrzebna jest oprócz klucza elektronicznego znajomość miejsca ukrycia czujnika sensorowego, kradzież lub zgubienie kluczyków dalej nie umożliwia uruchomienia samochodu.

  ZDALNE OMIJANIE AWARYJNE przywraca sprawność blokady w przypadku jej awarii, oddzielenie wyłącznika od blokady umożliwia głębokie i staranne jej ukrycie (brak dostępu do obudowy i przewodów blokujących).

  STAN SERWISOWY stan w którym blokada zachowuje się tak jakby jej nie było (nie uzbraja się), wchodzi się w ten stan wygodnie używając tylko klucza elektronicznego, blokada podczas jazdy dyskretnie informuje akustycznie kierowcę, że po wyłączeniu silnika nie uzbroi się,


  KLUCZ ELEKTRONICZNY produkt amerykański, o ogromnej liczbie kombinacji (281.000.000.000.000), stalowy, hermetyczny.

  2. Opis działania.


  Blokada ma trzy stany pracy:

  - blokada wyłączona - dioda nie miga, świeci ciągle lub jest zgaszona),
  - blokada załączona - dioda miga wolno,
  - stan serwisowy - dioda miga szybko.


  Po 10s od wyłączenia stacyjki blokada zaczyna sygnalizować buzerkiem proces uzbrajania ( przerwy między sygnałami maleją ). Jeśli przez 20s stacyjka będzie wyłączona to blokada uzbroi się. Towarzyszy temu wolne miganie diody czerwonej oraz krótki sygnał akustyczny.

  Wyłączenie blokady następuje po spełnieniu dwóch warunków :
  - dotknięciu kluczem elektronicznym czytnika i dotknięciu jedną ręką obudowy czytnika ( lub innej masy samochodu ), a drugą ukrytego czujnika sensorowego ( o ile jest zamontowany ).
  Można w/w. czynności wykonać równocześnie. Jeżeli sensor nie ma być wykorzystywany należy zewrzeć go z masą.Wyłączeniu blokady towarzyszy krótki sygnał akustyczny oraz ciągłe świecenie diody czerwonej. Po przekręceniu kluczyka można uruchomić samochód, gaśnie wówczas dioda świecąca aby nie przeszkadzała w czasie jazdy.


  Jeżeli blokada nie ma załączać się automatycznie (np: samochód jest w warsztacie), należy wprowadzić urządzenie w stan serwisowy ( stan w którym blokada zachowuje się tak jakby jej nie było ). Aby przejść w stan serwisowy, należy w stanie wyłączonej blokady i wyłączonego samochodu przytrzymać klucz elektroniczny w czytniku przez 10 sekund. Przejściu towarzyszy wyraźna zmiana sygnału akustycznego, oraz szybkie miganie diody czerwonej.
  W czasie jazdy z blokadą w stanie serwisowym urządzenie dyskretnie przypomina, że nie jest to stan zalecany ( dioda czerwona szybko miga, i co 5 sekund pojawia się krótki sygnał akustyczny ). Wyjście ze stanu serwisowego od bywa się tak samo jak wejście do niego.

  UWAGA. Włączenie stacyjki przed rozblokowaniem blokady powoduje włączenie buzera i diody LED na 2s. Jeśli po tym czasie stacyjka nadal będzie włączona blokada rozpocznie alarm. Użycie niewłaściwego klucza elektronicznego, przed wyłączeniem blokady powoduje załączenie na 20 sekund buzera. Można skrócić alarmowanie przykładając klucz elektroniczny i dotykając sensora.

  3. Programowanie kluczy.

  Blokada może zapamiętać do 8 kluczy.