Rok założenia: 1989


TO JEST WERSJA STRONY Z
2008 ROKU !

Przejdź do nowej wersji !


NAZIEMNA TELEWIZJA CYFROWA DVB-T :

ANTENY KANAŁÓW CYFROWYCH

Uprzejmie informujemy naszych stałych i nowych klientów, że anteny do odbioru telewizji cyfrowej NICZYM nie różnią się od anten do odbioru "starej" telewizji analogowej. Tysiące instalacji wykonanych przez naszą firmę odbiera doskonale kanały cyfrowe, tak samo jak analogowe.

Sprzedawcy sprzedający "specjalne" anteny do telewizji cyfrowej, to naciągacze. Dobrze wykonana antena odbiera wszystkie kanały.

ODBIORNIKI KANAŁÓW CYFROWYCH


telewizor cyfrowy mpeg-4
Oczywiście podstawowym odbiornikiem DVB-T jest telewizor cyfrowy. Te tanie - HD ready - nie mają swojego tunera i wymagają dodatkowych dekoderów. Jak się okazuje - to jest ich zaleta. W Polsce jeszcze nie ustalono oficjalnie standardu telewizji naziemnej. Część telewizorów ma własne tunery, ale tylko w standardzie MPEG-2 . Oznacza to, że są ... sprawne inaczej i obecnie w Wielkopolsce nic nie odbierają.Ci szczęśliwcy, którzy zakupili odbiorniki telewizyjne ze slotami Common Interface dla kart DVB mogą dokupić niewielki moduł z wbudowanym TRANSKODEREM MPEG-4 / MPEG-2 i cieszyć się całą gamą kanałów cyfrowej jakości, oczywiście pod warunkiem, że ich telewizor poradzi sobie z obsługą tego transkodera. Moduł ma swoje zalety - jest całkowicie zintegrowany z telewizorem i nie wymaga oddzielnego pilota, ani zasilania. Jest też wyjątkowo tanim rozwiązaniem. Ma też wady - telewizor z tym modułem działa trochę wolniej i czasami przy przełączaniu kanałów system potrzebuje 1-2 sekundy na "zaskoczenie".Najbardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem jest oczywiście tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, wyposażony w dekoder MPEG-4, dekoder Dolby Digital, złącze HDMI, cyfrowe wyjście foni umożliwiające podanie dźwięku na wieżę HiFi. Posiada on wiele zaawansowanych funkcji. Jego zaletą jest możliwość podłączenia do KAŻDEGO odbiornika telewizyjnego i uzyskania na nim obrazu o wyjątkowej jakośći.Dla zapracowanych i zagonionych widzów rewelacyjnym rozwiązaniem jest dekoder ze złączem USB umożliwiającym podpięcie zewnętrznego twardego dysku HDD lub pamięci USB - PEN. Umożliwia on nagrywanie wybranych programów, a dzięki EPG przygotowanie do nagrania staje się bajecznie proste (funkcja PVR). Oczywiście tuner ma wszystkie cechy prostszej wersji, dekoder MPEG-4, dekoder Dolby Digital, złącze HDMI, cyfrowe wyjście foni. Również ten odbiornik można podpiąć do KAŻDEGO odbiornika telewizyjnego.Posiadacze większej gotówki mogą pozwolić sobie na zakup tunera TV naziemnej i TV SAT w jednym, czyli combo-box. Ma on wejścia do "zwykłej" anteny telewizyjnej i do czaszy satelitarnej. Umożliwia to ograniczenie ilości "sprzętów" stojących pod telewizorem.Dla zwolenników oglądania TV na monitorze przeznaczona jest karta TV PCI Express do komputera, odbiera jednocześnie kanały analogowej jak i cyfrowej telewizji DVB-T. Umożliwia rejestrację obrazu na dysku i ma dziesiątki innych, rozbudowanych funkcji. Zawiera pilot zdalnego sterowania dla łatwiejszejszego korzystania z funkcji TV. Może również odbierać radio.


Dla zwolenników mobilności i posiadaczy laptopów, notebooków czy netbooków idealnym rozwiązaniem jest zewnętrzny dekoder wpinany do złącza USB. Umożliwia on oglądanie i nagrywanie cyfrowych programów TV na dysk przy użyciu wysokiej jakości kompresji. Odtwarzanie nagrań TV w dowolnym czasie na ekranie laptopa w oknie lub na pełnym ekranie. Odbiór szybkiego teletextu przez sygnał cyfrowej TV z możliwościami interakcji.


alarmy anteny sygnalizator kamery antena kamera alarm