TO JEST WERSJA STRONY Z
2004 ROKU !

Przejdź do nowej wersji !


ALARMY, ANTENY, KAMERY

Alarmy domowe Poznań

Uslugi firmy to projektowanie, montaż alarmów,telewizji przemysłowej,systemów alarmowych. Montujemy alarmy dla budynków firmowych jak i prywatnych mieszkań. Instalujemy kameryw sklepach i restauracjach. Telewizja przemysłowa jest jednym z najlepszych sposobów wykrywania kradzieży. Proponowane przez nas systemy alarmowe cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu lub użytkownika. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć dowolny obiekt. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania właściciela o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony.

Anteny Poznań

Od kilkunastu lat wykonujemy instalacje anten TV i SAT. Realizujemy wszelkiego typu systemy antenowe - od tych najprostszych - dla indywidualnych odbiorców, do bardzo złożonych - dla hoteli, bloków, biur, banków. Jeśli interesują Cię anteny zapoznaj sie z naszymi stronami.
Zapraszamy !

Autoalarmy Poznań

Od wielu lat sprzedajemy na terenie Wielkopolski doskonałe systemy zabezpieczeń autoalarmy, immobilisery, centrale, firmy PROXIMA. Wysoka niezawodnosć, sprawny serwis, dobre parametry przy umiarkowanej cenie netowe - te cechy wyróżniaja nasze produkty wsród konkurencji. Zwiększ bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich nasze autoalarmyi alarmy to nowoczesne i sprawdzone metody zabezpieczeń przeciwko kradzieżom.

Strony WWW Poznań

TWORZYMY SERWISY I STRONY INTERNETOWE, WSPIERAMY NASZYCH KLIENTÓW W OBSŁUDZE STRON WWW - KAŻDEGO INDYWIDUALNIE ! STRONY TWORZYMY TAK, BY JE MOŻNA OGLADAĆ W DOWOLNEJ PRZEGLADARCE.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe   POMAR
60 - 104 Poznań  ul.Głogowska 214   ROK ZAŁOŻENIA : 1989
tel/fax: 061 8399 032      Mob : +48 0 602 23 21 59    +48 0 501 07 22 82

POMAR en-POMAR ge-POMAR mail POMAR
Od kilkunastu lat nasza firma sprzedaje i montuje wszelkie instalacje niezbędne we współczesnych firmach i domach : alarmy   ( licencja na projektowanie i wykonywanie ); anteny telewizyjne i satelitarne ; kamery przemysłowe ; kamery obserwacyjne ; autoalarmy.Serwisujemy i montujemy bezprzewodowe i przewodowe sieci komputerowe oraz konfigurujemy dostęp do internetu.

ANTENY RTV I SAT

- telewizja cyfrowa, anteny Wi-Fi

ALARMY

- niezawodne systemy alarmowe

AUTOALARMY

- syrenki,zamki,immobilisery

KOMPUTERY

- nasze propozycje

KAMERY

- telewizja obserwacyjna

DOJAZD

- czyli jak nas znaleźć

INTERNET I WWW

- budowa stron , pozycjonowanie

PROXIMA

- zabezpieczenia pojazdów

NASZE REFERENCJE

- lista naszych klientów

TELEKOMUNIKACJA

- nasze możliwości