montaż kamer Poznań

montaż kamer poznan

Jedną z podstawowych dziedzin naszego działania jest montaż kamer Poznań od zawsze był naszą bazą macierzystą. Mimo wieloletniego rozwoju i poszerzania obszaru działalności jest to nadal nasze ulubione miasto. Tysiące instalacji w całej aglomeracji związały na stałe Pomar Poznań ze sobą. Naszym klientom daje to pewność, korzystają ze sprawdzonej firmy. Zapewniamy wieloletni serwis. Gwarantujemy sprawną reakcję na problemy. Wspieramy użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów. Kamery działają długo i niezawodnie. Usterki usuwamy na bieżąco.

Montaż kamer analogowych

wymiana kamer analogowych Monitoring analogowy był najstarszym systemem kamer montowanym jeszcze w zeszłym stuleciu. Montaż kamer na kablach koncentrycznych, które łączyły kamery z rejestratorem sprawiał wiele problemów. Oddzielnie prowadzone linie zasilające, grube wiązki kabli,brak możliwości rozbudowy. Obraz zapisywany był w rozdzielczości PAL (max. 768×576 pikseli). Setki takich instalacji czeka jeszcze na modernizację w poznaniu. Na szczęście znamy na to prosty sposób. Wymieniamy sprzęt na nowszy o wiele lat zachowując istniejące okablowanie. Gwarantujemy obraz w jakości Full HD i podgląd przez Internet.

Montaż kamer Poznań

montaż kamer poznańKamery HD-CVI zrewolucjonizowały świat modernizacji starych systemów CCTV. Na starym okablowaniu można uzyskać nagle niewiarygodnie wyższą jakość obrazu i nagrania. Co więcej rejestratory HD-CVI są kompatybilne wstecz, nie tylko ze starym okablowaniem, ale także współpracują ze starymi kamerami analogowymi. To daje bardzo dużą elastyczność w projektowaniu i modernizacjach systemu monitoringu. Pozwala na stopniową wymianę starych kamer na nowe.

Montaż kamer Poznań – jakość dla wymagających

IP monitoring przez siećDla klientów, którzy pragną czegoś więcej niż obrazu Full HD najodpowiedniejszy będzie monitoring IP. Rozdzielczość kamer IP może być wielokrotnie wyższa od rozdzielczości HD i osiąga w systemach monitoringu 5Mpx. Kamery IP wiążą się z nową technologią ułożenia kabli ( skrętki komputerowej ), zastosowaniem dedykowanych zasilaczy PoE. Nagrania z monitoringu IP mogą mieć znacznie większą rozdzielczość , ale wymagają większych dysków i osprzętu LAN. Montaż monitoringu IP to rozwiązanie warte zastosowania, gdy tworzymy system od nowa. Za to jość i możliwość rozbudowy systemu kamer jest bardzo duża.